استعلام هزینه آنلاین تعویض گلس آیفون

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض گلس آیفون

1
انتخاب برند
2
مدل
3
رنگ
4
علت خرابی
1
انتخاب برند
2
3
4

سوالات متدوال مشتریان در مورد تعویض گلس آیفون

استعلام هزینه آنلاین تعویض گلس آیفون

شرایط تعویض گلس

1

گاهی پیش می آید که در اثر ضربه وارد شده به گوشی آیفون فقط گلس (شیشه رویی) شکسته و نمایش تصویر دچار اختلال نشده و تاچ (لمس گوشی) در همه نقاط به درستی کار می کند. در چنین شرایطی شما می توانید برای تعویض گلس اقدام نمایید.

در برخی از موارد علاوه بر شکستگی گلس, یک یا دو پیکسل سوختگی (نقاط سیاه رنگ) بسیار جزیی نیز روی صفحه نمایش ایجاد می شود که در این حالت نیز می توانید برای تعویض گلس اقدام نمایید, البته توجه داشته باشید که این پیکسل سوختگی ها در واقع آسیب دیدگی ال سی دی بوده که بعد از تعویض گلس نیز به همان صورت قبل خواهد بود.

نکته قابل توجه دیگر این است که در طول فرایند تعویض گلس, 10 درصد ریسک وجود دارد که تاچ یا ال سی دی نیز آسیب ببیند, ال سی دی به صورت کامل نیاز به تعویض دارد.

هزینه تعویض گلس

2

برای محاسبه هزینه تعویض گلس آیفون از طریق فرم استعلام هزینه آنلاین در بالای صفحه اقدام نمایید.

حفظ ویژگی ضد آب بودن بعد از تعویض گلس

3

متاسفانه به دلیل باز شدن گوشی آیفون برای تعویض گلس این ویژگی بعد از تعمیر به صورت کامل به هیچ عنوان حفظ نخواهد شد و استفاده از هیچ نوع چسبی این ویژگی را به صورت 100% حفظ نخواهد کرد. بنابراین شما بعد از تعمیر گوشی حتما باید توجه بیشتری داشته باشید.

امکان تعویض گلس در منزل یا محل کار

4

دستگاه های تعویض گلس حجیم و غیر قابل حمل می باشند, همچنین فرآبند تعویض گلس آیفون بین 24 الی 48 ساعت زمان می برد, بنابراین تعویض گلس در محل امکان پذیر نیست.

البته آوافیکس برای تمامی نقاط تهران پیک رایگان دارد و دریافت و ارسال گوشی پس از تعمیر از طریق پیک صورت می پذیرد.

 

نظرات مشتریان آوافیکس