تعمیر موبایل در منزل یا محل کار شما
جهت محاسبه آنلاین هزینه تعمیر موبایل کلیک کنید

آنتن ندادن آیفون 7 بعد از خاموش کردن حالت پرواز

1396/10/23
 • کاربران آیفون 7 هر روز با مشکل تازه ای ازین محصول کمپانی اپل مواجه می شوند و اپل همچنان سعی می کند مشکلات آیفون 7 را رفع کند بلکه کاربران اعتماد خود را به این کمپانی و محصولاتش از دست ندهند.

  مشکل جدید آیفون 7 عدم آنتن دهی آن بعد از خاموش کردن حالت پرواز است که در این مقاله چند راه حل برای رفع این مشکل به شما ارائه خواهیم کرد.

  کاربران ممکن است به جز زمان پرواز، در زمان های دیگری از حالت پرواز یا همان Airplane Mode استفاده کنند. طبق گزارشات کاربران زیادی که از این حالت در آیفون 7 استفاده کرده اند، پس از غیر فعال کردن این حالت، دستگاه دیگر نمیتواند به سرویس مخابراتی متصل شود. اپل این مشکل را تصدیق کرده است و به دنبال راهی برای طرف کردن آن است. در واقع این یک باگ نرم افزاری است که شاید بتوانید با راه حل های زیر آن را برطرف کنید.

  برای حل این مشکل لبتدا مجددا حالت پرواز را روشن خاموش کنید.همانطور که می دانید جهت این کار باید در Settings روی گزینه Airplane mode کلیک کنید.

  مطمئن شوید که در منطقه ای که شما حضور دارید پوشش مخابراتی وجود دارد. اگر دستگاه های دیگری در نزدیکی شما چنین مشکلی ندارند، دستگاه خود را برای بروزرسانی چک کنید. وارد منوی Settings، قسمت General و بخش about شوید.

  به خاطر داشته باشید که اگر سفر های برون مرزی دارید، میبایست دیتا رومینگ دستگاه را فعال کنید. برای این کار به منوی Settings بروید. بخش Cellular و گزینه Data Roaming را فعال کنید.

  آیفون خود را خاموش و روشن کنید. دکمه پاور را نگه دارید و سپس منوی کشویی را برای خاموش کردن کامل دستگاه به سمت مخالف بکشید. سپس همین دکمه را برای روشن کردن مجدد نگه دارید.

  آیفون خود را خاموش کنید و سیم کارت را با احتیاط خارج کنید. از اینکه سیم کارت شما دچار مشکل و یا کثیف نیست مطمئن شوید و سپس مجددا سیم کارت را وارد دستگاه و آن را روشن کنید.

  به این مسیر بروید. Settings > General > Reset > Reset Network Settings بروید. برای ریست تنظیمات شبکه احتمالا ممکن است از شما پسورد دستگاه خواسته شود.

  آیفون
  اپل
  apple
  حالت پرواز
  آنتن موبایل
  آیفون 7
  آنتن ندادن
  IPhone 7
  نماد اعتماد تعمیرات موبایل آوافیکس