بلاک کردن شماره در سامسونگ

بلاک کردن شماره در سامسونگ

ممکن است بارها در شرایطی قرار گرفته باشید که یک شماره برای شما ایجاد مزاحمت کرده باشد.

این مزاحمت ها ممکن است از طرف شرکت های تبلیغاتی یا از طرف فرد خاصی باشد که در هر صورت باعث ناراحتی و آزار شما خواهد بود.

در چنین شرایطی پیشنهاد ما این است که شماره مورد نظر را بلاک کنید و به عبارت دیگر یا اینکه شماره را در لیست سیاه قرار دهید.اگر قصد انجام چنین کاری را دارید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

چگونه یک شماره‌ی خاص را در گوشی‌های سامسونگ با اندروید 5 بلاک کنیم؟

1-وراد برنامه‌ی Phone یا تماس شوید و روی گزینه Call Log ضربه بزنید.

2-شماره مورد نظر را انتخاب کنید.

3-روی آیکن سه نقطه یا more و یا بیشتر (این گزینه به مدل گوشی شما و زبان انتخابی در گوشی بستگی دارد) کلیک کنید و سپس روی "Add to auto reject list" و یا "افزودن به فهرست رد کردن خودکار" ضربه بزنید.


پیشنهاد می شود بخوانید : تعمیر موبایل سامسونگ در محل


شما با انجام این سه مرحله شماره مورد نظر را بلاک میکنید و برای خارج کردن این شماره از لیست سیاه مراحل بالا را تکرار کنید با این تفاوت که در مرحله گزینه "Remove from auto reject" یا "خارج کردن از فهرست رد کردن خودکار" را انتخاب کنید.


پیشنهاد می شود بخوانید : تعویض ال سی دی سامسونگ در محل


جهت مشاهده و مدیریت شماره های موجود در لیست سیاه می توانید در صفحه‌ی برنامه‌ی Phone روی More یا آیکن سه نقطه که در بالا و سمت راست صفحه است ضربه بزنید، سپس به تنظیمات بروید. گزینه Call rejection و سپس Auto reject list انختاب کنید تا بتوانید تمامی شماره‌های موجود در این لیست را ببینید.

در اینجا می‌توانید شماره‌هایی را به صورت دستی به لیست حذف یا اضافه کنید. یا می‌توانید با روشن کردن وضعیت Unknown همه‌ی شماره‌های ناشناس را بلاک کنید.


پیشنهاد می شود بخوانید : تعویض باتری سامسونگ در محل


 

0دیدگاه دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید