تعمیر موبایل در منزل یا محل کار شما
جهت محاسبه آنلاین هزینه تعمیر موبایل کلیک کنید

آموزش دایورت کردن در گوشی اندروید

1397/02/10
 • ممکن است در بسیاری از مواقع به دلایل مختلف قادر به پاسخگویی موبایل خود نباشید اما به به دلیل ضرورت پاسخگویی در پی دایورت کردن یا انتقال تماس ها باشید.

  البته دایورت تماس ها مختص چنین شرایطی نیست و امکان دارد به دلایل مختلف مجبور به انجام این کار باشید. در این مطلب به آموزش انتقال مکالمه در گوشی های اندروید مانند سامسونگ , هواوی , سونی و ... خواهیم پرداخت.

  نحوه دایورت تماس ها در اندروید و گوشی سامسونگ، هواوی , سونی و...

  برای این منظور ابتدا وارد برنامه شماره گیری گوشی خود شوید. سپس به تنظیمات تماس بروید.

  دایورت تماس ها در اندروید,انتقال تماس ها در اندروید

  در آن جا بخشی به نام Call Forwarding یا انتقال تماس ها وجود دارد. در این صفحه بر روی Voice Calls ضربه بزنید.

  دایورت تماس ها در اندروید,انتقال تماس ها در گوشی سامسونگ

  پس از چند ثانیه بخش انتقال تماس های اندروید را خواهید دید. در این صفحه چند گزینه برای انتقال تماس وجود دارد از جمله Always Forward، Forward When Busy و Forward When Unanswered و Unreachable که به ترتیب به معنی انتقال همه تماس ها، انتقال زمانی که در حال مکالمه هستید و خط شما اشغال است، دایورت تماس ها زمانی که پاسخ نمی دهید (این قابلیت به این صورت است که اگر چند ثانیه تلفن شما زنگ خود و پاسخ ندادید، تماس به شماره دلخواه شما منتقل خواهد شد) و انتقال تماس ها زمانی که گوشی شما آنتن ندارد و در دسترس نیستید. برای انتقال همه تماس ها Always Forward را لمس کنید. از شما یک شماره تلفن جهت دایورت بر روی آن خواسته می شود. شماره را وارد کرده و Turn On یا در برخی گوشی ها OK را بزنید.


  پیشنهاد می شود بخوانید : تعویض ال سی دی گوشی در منزل


  انتقال تماس ها در اندروید,دایورت کردن در گوشی سامسونگ

  پس از چند ثانیه تماس شما منتقل خواهد شد. اگر این کار با موفقیت انجام شود در بخش نوار اعلانات اندروید آیکون دایورت تماس ها (مانند تصویر زیر) را خواهید دید.

  انتقال تماس ها دراندروید,دایورت تماس ها در گوشی سامسونگ

  برای غیر فعال کردن انتقال تماس ها فقط کافی است بر روی آیکون دایورت در بخش اعلانات اندروید ضربه بزنید تا وارد تنظیمات انتقال تماس شوید. بخشی که انتقال تماس را انجام داده اید به صورت فعال نمایش داده خواهد شد. آن را لمس کنید و Turn Off را بزنید. چند ثانیه صبر کنید تا پیام لغو دایورت تماس ها را مشاهده کنید.


  پیشنهاد می شود بخوانید : تعمیر گوشی سامسونگ در محل


   

  اندروید
  android
  دایورت کردن
  انتقال تماس ها
  دایورت
  divert
  سامسونگ
  سونی
  اچ تی سی
  هواوی
  ال جی