تعمیر موبایل در منزل یا محل کار شما
جهت محاسبه آنلاین هزینه تعمیر موبایل کلیک کنید

آموزش ریست فکتوری سامسونگ s9 و s9 پلاس

1397/05/03
 • کاربران گوشی های هوشمند در شرایط مختلف مانند زمان فروش گوشی , مشکلات نرم افزاری و کند شدن گوشی تصمیم می گیرند که گوشی شان را ریست فکتوری کنند.

  همانطور که می دانید ریست فکتوری یا هارد ریست گوشی به معنی بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه می باشد و بعد از ریست کردن تمام اطلاعات گوشی شما پاک می شود. بنابراین توجه داشته باشید قبل از انجام این کار حتما از اطلاعات مهم موبایلتان مانند مخاطبین ,پیام ها و ... یک نسخه پشتیبان یا بکاپ تهیه کنید که پیشنهاد می شود مقاله " بکاپ گرفتن از گوشی سامسونگ S9 و S9 Plus " را مطالعه فرمایید.

  در این مطلب به آموزش ریست فکتوری گوشی سامسونگ گلکسی S9 خواهیم پرداخت.

  هارد ریست سامسونگ گلکسی S9

  برای ریست فکتوری گوشی سامسونگ گلکسی S9 کافیست مراحل زیر را دنبال کنید :

  1- گوشی تان را خاموش کنید و سپس دکمه های افزایش صدا، بیکسبی (Bixby) و پاور را مطابق تصویر زیر همزمان فشار داده و نگه دارید.

  ریست فکتوری S9,هارد ریست کردن اس9 سامسونگ

  2- زمانی که لوگوی سامسونگ ظاهر شد همه دکمه ها را رها کنید.

  3- بعد از انجام مراحل بالا وارد منوی ریکاوری مود می شوید.

  4- زمانی که به منوی ریکاوری مود رفتید، با استفاده از دکمه کاهش صدا بر روی گزینه ی wipe data/factory reset بروید و با استفاده از دکمه پاور این گزینه را انتخاب کنید.

  ریست فکتوری s9 سامسونگ,هارد ریست سامسونگ s9

  5- با استفاده از دکمه کاهش صدا بر روی گزینه Yes رفته و با دکمه پاور آن را انتخاب کنید تا تمام اطلاعات حافظه داخلی گوشی پاک شود.

  ریست فکتوری s9 سامسونگ,هارد ریست سامسونگ s9

  6- اکنون اجازه دهید تا روند پاک شدن گوشی انجام شود. بعد از این که پاک کردن گوشی تمام شد، شما به منو اول بر می گردید در اینجا باید گزینه "reboot system now" را انتخاب نمایید تا گوشی مجدد راه اندازی شود. از دکمه پاور برای انتخاب و انجام آن استفاده کنید.

  به همین راحتی گوشی شما ریست فکتوری خواهد شد.


  پیشنهاد می شود بخوانید : تعمیر موبایل سامسونگ در منزل


   

  سامسونگ
  samsung
  گلکسی s9
  گلکسی s9 پلاس
  ریست فکتوری موبایل