استعلام هزینه آنلاین تعویض ال سی دی j5

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی j5

1
انتخاب برند
2
مدل
3
رنگ
4
علت خرابی
1
انتخاب برند
2
3
4

سوالات متدوال مشتریان در مورد تعویض ال سی دی j5

استعلام هزینه آنلاین تعویض ال سی دی j5

مشکل در نمایش تصویر

1

اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی j5 شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

پخش رنگ روی صفحه نمایش

2

رنگی شدن (بنفش , سبز و ...) بخشی از صفحه نمایش گوشی j5 در اثر ضربه , فشار و ... اتفاق می افتد و با توجه به نوع ال سی دی این گوشی ها به مرور زمان بیشتر خواهد شد.
در چنین حالتی ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

شکستگی صفحه نمایش (شیشه رویی)

3

در گوشی j5 اگر پس از ضربه وارد شده به گوشی مشکلی در نمایش تصویر و عملکرد تاچ وجود نداشته باشد, شما می توانید جهت تعویض گلس (شیشه رویی) اقدام کنید. جهت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تعویض گلس j5

کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن

4

اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی j5 به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

پرش تصویر

5

ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

6

ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.

در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.

در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف 50 درصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما

7

آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی j5 را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

نظرات مشتریان آوافیکس
مطالب مرتبط