استعلام هزینه آنلاین تعویض ال سی دی J7 prime

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی J7 prime

1
انتخاب برند
2
مدل
3
رنگ
4
علت خرابی
1
انتخاب برند
2
3
4

سوالات متدوال مشتریان در مورد تعویض ال سی دی J7 prime

استعلام هزینه آنلاین تعویض ال سی دی J7 prime

مشکل در نمایش تصویر

1

اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی J7 prime شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

پخش رنگ روی صفحه نمایش

2

رنگی شدن (بنفش , سبز و ...) بخشی از صفحه نمایش گوشی J7 prime در اثر ضربه , فشار و ... اتفاق می افتد و با توجه به نوع ال سی دی این گوشی ها به مرور زمان بیشتر خواهد شد.
در چنین حالتی ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن

3

اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی J7 prime به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

پرش تصویر

4

ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

5

ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.

در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.

در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف 50 درصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما

6

آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی J7 prime را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

نظرات مشتریان آوافیکس