تعویض ال سی دی J7 pro در منزل یا محل کار شما در حضور خودتان

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی J7 pro

 • مشکل در نمایش تصویر

  1

  اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی ال سی دی J7 pro شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

  کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن

  2

  اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی ال سی دی J7 pro به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

  پرش تصویر

  3

  ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

  خطوط رنگی روی صفحه نمایش

  4

  این خطوط در اثر ضربه و یا فشار روی گوشی ال سی دی J7 pro ایجاد می شوند و برای حل مشکل ال سی دی باید تعویض گردد.

  تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

  5

  ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.
  در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.
  در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف 50 درصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

  امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما

  6

  آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی ال سی دی J7 pro را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

  توضیحات بیشتر در مورد ال سی دی J7 pro

  گوشی Samsung Galaxy j7 pro با کد j730 دارای یک صفحه نمایش 5/5 اینچی از نوع لمسی خازنی Super AMOLED با 16 میلیون رنگ و وضوح 1080 * 1920 پیکسل است .

  با توجه به سوپر آمولد بودن صفحه نمایش این گوشی ها کیفیت مناسبی در نمایش تصویر و کیفیت تاچ دارد اما ال سی دی این گوشی بسیار حساس است و ممکن است با کوچکترین ضربه یا فشار روی آن دچار آسیب دیدگی شود.

  معمولا صفحه نمایش گوشی های j7 pro به چند صورت دچار آسیب دیدگی می شوند :

  روی صفحه نمایش پخش رنگ ( معمولا لکه بنفش یا صورتی ) , پیکسل سوختگی یا خطوط رنگی مشاهده می شود.

  این حالت یکی از شایع ترین خرابی های گزارش شده توسط کاربران گوشی j7 pro می باشد و معمولا طبق گزارشات در اثر ضربه یا فشار بیش از حد روی صفحه یک لکه بنفش ظاهر می شود و با گذر زمان وسعت آن زیاد می شود .

   در این حالت ممکن است ال سی دی شما شکسته شده باشد یا حتی آثاری از شکستگی روی صفحه دیده نشود و صرفا دچار پخش رنگ شده باشد.

  در هر دو صورت ( چه ال سی دی شکسته باشد چه نه ) متاسفانه ال سی دی قابل تعمیر نیست و برای تعویض آن باید اقدام کنید.

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می شود مطلب " لکه بنفش روی صفحه j7 pro " را مطالعه نمایید.

  همچنین شما می توانید پس از استعلام هزینه برای تعویض ال سی دی j7 pro توسط یک تکنسین حرفه ای در مکان و زمان مورد نظرتان و در حضور خودتان، یک درخواست در سایت آوافیکس ثبت کنید.

  شکستگی ال سی دی j7 pro :

  شکستگی صفحه در گوشی های j7 pro مانند سایر گوشی های سامسونگ به دو صورت است :

  اول اینکه در اثر ضربه علاوه بر شکستگی صفحه در نمایش تصویر و عملکرد تاچ نیز اختلال ایجاد می شود به طور مثال قسمتی از صفحه نمایش رنگی شده است یا روی صفحه خطوط رنگی یا پیکسل سوختگی قابل مشاهده است. در این حالت همانطور که در بالا توضیح دادیم ال سی دی قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد.

  حالت دوم زمانی است که ال سی دی گوشی شما شکسته است اما در نمایش تصویر و عملکرد تاچ هیچ گونه اختلالی ایجاد نشده است.در چنین حالتی شما می توانید برای تعویض گلس j7 pro اقدام کنید.

  البته منظور از گلس ، محافظ صفحه نمایش نصب شده توسط شما نیست بلکه منظور شیشه اصلی محافظ صفحه نمایش است که توسط شرکت سامسونگ به کار بسته شده است .

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می کنیم مطلب " تعویض گلس j7 pro " را مطالعه نمایید.

  سیاه شدن یا سوختن ال سی دی j7 pro :

  سومین حالت آسیب دیدگی صفحه نمایش این گوشی ها سوختن یا سیاه شدن کامل آن در اثر ضربه ، فشار ، آب خوردگی و ... می باشد که البته در این شرایط یک مسئله ای که باید به آن توجه کرد این است که آیا فقط ال سی دی گوشی آسیب دیده است یا مشکلات دیگری مانند مشکلات بوردی و ... نیز دارد.

  اولین راه برای تشخیص این موضوع این است که توجه کنید که آیا بورد گوشی روشن می شود یا خیر .

  مشکلات نرم افزاری تاثیر گذار روی عملکرد ال سی دی j7 pro :

  گاهی نیز ممکن است مشکلات ال سی دی j7 pro در اثر اختلالات نرم افزاری به وجود آمده باشد و نیاز به هیچ گونه تعمیر سخت افزاری نداشته باشد. مثلا یک برنامه مخرب ، آپدیت بد و ... که باعث بروز مشکلاتی در عملکرد گوشی می شود.

  اگر مطمئن هستید که گوشی شما بدون هیچ گونه آسیب سخت افزاری دچار مشکل شده است پیشنهاد می کنیم مطالب زیر مطالعه کنید.

  مشکلات گوشی سامسونگ گلکسی j7 pro بعد از آپدیت اندروید


  مشکل خاموش شدن ناگهانی Samsumg Galaxy J7 Pro


  مشکل پرش تصویر ( پر پر زدن ) در گوشی سامسونگ گلکسی j7 pro


  آیا تعویض ال سی دی j7 pro عاقلانه است و گوشی پس از تعمیر مجددا دچار مشکل می شود ؟

  از آنجایی که ال سی دی گوشی های سامسونگ جزو گرانترین ال سی دی ها در بین تمامی برند ها است (به دلیل فناوری  Super AMOLED) و می توان گفت گران ترین قطعه خود گوشی نیز می باشد بسیاری از کاربران به دلیل هزینه بالا مردد می شوند که آیا اصلا ارزش تعمیر دارد یا خیر.

  در پاسخ به این کاربران باید بگوییم از آنجایی که صفحه نمایش، یک قطعه قابل تعویض است اگر شما از قطعه اصلی برای تعویض آن استفاده کنید کیفیت تاچ و تصویر کاملا مثل قبل خواهد بود زیرا این قطعات تولید شده توسط شرکت سامسونگ با همان فناوری اولیه می باشند.اما اگر قطعات طرح اصلی و درجه 3 یا 4 استفاده کنید بسته به کیفیت قطعه اختلاف چند درصدی در عملکرد تاچ یا نمایش تصویر خواهید داشت.

  بنابراین با توجه به این موضوع که شما با هزینه تعویض ال سی دی j7 pro نمی توانید یک گوشی با قابلیت های j7 pro بخرید ، تعویض ال سی دی آن کار عاقلانه ای است به شرطی که از قطعات اصلی استفاده شود که کیفیت تاچ و تصویر تغییر نکند.

  اما در پاسخ به سوال بعدی که آیا امکان دارد دوباره صفحه بنفش شود یا خیر ؟ باید بگوییم این موضوع فقط به نحوه استفاده و مراقبت شما از گوشی بستگی دارد زیرا مانند ال سی دی قبلی این امکان وجو دارد که صفحه در اثر ضربه یا فشار بیش از حد دچار آسیب های مختلف مانند بنفش شدن صفحه شود.

  آیا خودمان می توانیم ال سی دی گوشی J7 PRO را تعویض کنیم ؟

  شما می توانید با مشاهده ویدئو " آموزش تعویض ال سی دی J7 pro " با مراحل و روند کار آشنا شوید و در صورت داشتن ابزار و مهارت کافی خودتان برای تعویض اقدام کنید.

  مزایای استفاده از آوافیکس

  آوافیکس به شما کمک خواهد کرد در فضایی شفاف و مطمئن تعمیر موبایل خود را تجربه کنید.

  رایگانه هم قیمت هامون با تضمین جنس اصلی،پایین تره
  تعمیرات موبایل آوافیکس
  تکنسین های مجرب و مورد اعتماد
  همه ی تکنسین های آوافیکس دارای سال ها تجربه ی کاری و مورد تایید آوافیکس می باشد .
  تعمیرات موبایل آوافیکس
  ضمانت اصالت قطعه
  تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشد
  تعمیرات موبایل آوافیکس
  امنیت اطلاعات و قطعات
  با حضور تکنسین آوافیکس هر تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران امنیت اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود
  نظر مشتریان آوافیکس

  آوافیکس سعی می کند با ارائه خدمات شفاف و امن نظر مشتریان را جلب کند.

  نماد اعتماد تعمیرات موبایل آوافیکس