تعویض ال سی دی نوت 5 در منزل یا محل کار شما در حضور خودتان

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی نوت 5

 • مشکل در نمایش تصویر

  1

  اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی تعویض ال سی دی نوت 5 شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

  کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن

  2

  اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی تعویض ال سی دی نوت 5 به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

  پرش تصویر

  3

  ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

  خطوط رنگی روی صفحه نمایش

  4

  این خطوط در اثر ضربه و یا فشار روی گوشی تعویض ال سی دی نوت 5 ایجاد می شوند و برای حل مشکل ال سی دی باید تعویض گردد.

  تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

  5

  ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.
  در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.
  در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف 50 درصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

  امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما

  6

  آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی تعویض ال سی دی نوت 5 را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

  توضیحات بیشتر در مورد تعویض ال سی دی نوت 5

  گوشی note 5 دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی لمسی خازنی Super Amoled با وضوح تصویر 2560 * 1440 پیکسل است.

  این گوشی نیز مانند سایر گوشی های سامسونگ که صفحه نمایش آنها از نوع Amoled است ، دارای کیفیت خوبی در نمایش تصویر و عملکرد تاچ می باشد.

  اما این نوع صفحه نمایش بسیار حساس است و ممکن است با کوچکترین ضربه و یا فشار آسیب ببیند، البته سامسونگ برای افزایش مقاومت روی صفحه نمایش نوت 5 محافظ گوریلا گلس 4 نصب کرده است.

  گوریلا گلس ابر شیشه ای است که با فرمول های پیچیده شیمیایی مقاوم سازی شده است، ولی الزاما این مقاومت به آن معنی نبوده که دستگاه شما از تمامی سقوط ها جان سالم به در ببرد و مشکلی برای نمایشگر به وجود نیاید.

  معمولا آسیب دیدگی صفحه نمایش گوشی های Samsung Galaxy note 5 به چند صورت است که در ادامه مطلب به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت  :

  تصویر و تاچ note 5 هیچ مشکلی ندارد ولی شیشه رویی (گوریلا گلس) آن شکسته است.

  همانطور که گفته شد سامسونگ با به کار گیری گوریلا گلس بر روی صفحه نمایش نوت 5 مقاومت صفحه نمایش این گوشی را در مقابل ضربه افزایش داده است و در برخی موارد پس از ضربه شما می بینید که نمایش تصویر و عملکرد تاچ بدون مشکل است اما شیشه رویی صفحه نمایش یا همان گوریلا گلس آن شکسته است.

  در این حالت که شما روی صفحه پیکسل سوختگی ، پخش رنگ ، خطوط رنگی و ... مشاهده نمی کنید و هر کجای صفحه نمایش را لمس کنید ، عملکرد درستی دارد ، می توانید شانستان را برای تعویض گوریلا گلس گوشی تان امتحان کنید.

  تعویض گوریلا گلس به تنهایی هزینه کمتری نسبت به تعویض صفحه نمایش دارد و شما می توانید با کلیک روی اینجا ، استعلام قیمت کنید.

  پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و نحوه تعویض گلس نوت 5 مطلب زیر را مطالعه کنید.


  تعویض گلس نوت 5


  نمایش تصویر یا عملکرد تاچ note 5 دچار مشکل شده است.

  در این حالت در اثر ضربه یا فشار وارد شده به گوشی ، نمایش تصویر یا عملکرد تاچ دچار مشکل می شود و ممکن است دچار شکستگی نیز باشد یا نباشد.

  در این حالت بر عکس حالت فوق روی صفحه نمایش گوشی پیکسل سوختگی (نقاط سیاه رنگ یا لکه سیاه) ، خطوط رنگی ، پخش رنگ و ... قابل مشاهده است و یا تاچ صفحه درست کار نمیکند (ممکن است قسمتی یا همه صفحه هنگام لمس آن کار نکند و یا در برخی موارد عملکرد درستی نداشته باشد ( اصطلاحا گیج بزند) )

  متاسفانه در تمام حالات فوق صفحه نمایش قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد.

  شما می توانید جهت استعلام هزینه تعویض ال سی دی note 5 اینجا کلیک کنید.

  صفحه نمایش گوشی note 5 کاملا سیاه شده است.

  سومین حالت آسیب دیدگی صفحه نمایش گوشی نوت 5 سوختن یا سیاه شدن کامل آن در اثر ضربه ، فشار ، آب خوردگی و ... می باشد که البته در این شرایط یک مسئله ای که باید به آن توجه کرد این است که آیا فقط ال سی دی گوشی آسیب دیده است یا مشکلات دیگری مانند مشکلات بوردی و ... نیز دارد.

  اولین راه برای تشخیص این موضوع این است که توجه کنید که آیا بورد گوشی روشن می شود یا خیر .

  مشکلات نرم افزاری تاثیر گذار روی عملکرد ال سی دی note 5 :

  گاهی نیز ممکن است مشکلات ال سی دی note 5 در اثر اختلالات نرم افزاری به وجود آمده باشد و نیاز به هیچ گونه تعمیر سخت افزاری نداشته باشد. مثلا یک برنامه مخرب ، آپدیت بد و ... که باعث بروز مشکلاتی در عملکرد گوشی می شود.

  اگر مطمئن هستید که گوشی شما بدون هیچ گونه آسیب سخت افزاری دچار مشکل شده است پیشنهاد می کنیم مطلب زیر مطالعه کنید.


  مشکلات صفحه نمایش نوت 5 مانند سیاه شدن و هنگ کردن


  آیا تعویض ال سی دی note 5 عاقلانه است و گوشی پس از تعمیر مجددا دچار مشکل می شود ؟

  از آنجایی که ال سی دی گوشی های سامسونگ جزو گرانترین ال سی دی ها در بین تمامی برند ها است (به دلیل فناوری Super AMOLED) و می توان گفت گران ترین قطعه خود گوشی نیز می باشد بسیاری از کاربران به دلیل هزینه بالا مردد می شوند که آیا اصلا ارزش تعمیر دارد یا خیر.

  در پاسخ به این کاربران باید بگوییم از آنجایی که صفحه نمایش، یک قطعه قابل تعویض است اگر شما از قطعه اصلی برای تعویض آن استفاده کنید کیفیت تاچ و تصویر کاملا مثل قبل خواهد بود زیرا این قطعات تولید شده توسط شرکت سامسونگ با همان فناوری اولیه می باشند.اما اگر قطعات طرح اصلی و درجه 3 یا 4 استفاده کنید بسته به کیفیت قطعه اختلاف چند درصدی در عملکرد تاچ یا نمایش تصویر خواهید داشت.

  بنابراین با توجه به این موضوع که شما با هزینه تعویض ال سی دی note 5 نمی توانید یک گوشی با قابلیت های note 5 بخرید ، تعویض ال سی دی آن کار عاقلانه ای است به شرطی که از قطعات اصلی استفاده شود که کیفیت تاچ و تصویر تغییر نکند.

  اما در پاسخ به سوال بعدی که آیا امکان دارد دوباره صفحه بنفش شود یا خیر ؟ باید بگوییم این موضوع فقط به نحوه استفاده و مراقبت شما از گوشی بستگی دارد زیرا مانند ال سی دی قبلی این امکان وجود دارد که صفحه در اثر ضربه یا فشار بیش از حد دچار آسیب های مختلف مانند بنفش شدن صفحه شود.

  آیا خودمان می توانیم ال سی دی گوشی note 5 را تعویض کنیم ؟

  شما می توانید با مشاهده ویدئو " آموزش تعویض ال سی دی note 5 " با مراحل و روند کار آشنا شوید و در صورت داشتن ابزار و مهارت کافی خودتان برای تعویض اقدام کنید.

  فیلم تعویض ال سی دی نوت 5

  مزایای استفاده از آوافیکس

  آوافیکس به شما کمک خواهد کرد در فضایی شفاف و مطمئن تعمیر موبایل خود را تجربه کنید.

  رایگانه هم قیمت هامون با تضمین جنس اصلی،پایین تره
  تکنسین های مجرب و مورد اعتماد
  همه ی تکنسین های آوافیکس دارای سال ها تجربه ی کاری و مورد تایید آوافیکس می باشد .
  ضمانت اصالت قطعه
  تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشد
  امنیت اطلاعات و قطعات
  با حضور تکنسین آوافیکس هر تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران امنیت اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود
  نظر مشتریان آوافیکس

  آوافیکس سعی می کند با ارائه خدمات شفاف و امن نظر مشتریان را جلب کند.