تعویض ال سی دی S6 edge در منزل یا محل کار شما در حضور خودتان

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی S6 edge

 • مشکل در نمایش تصویر

  1

  اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی تعویض ال سی دی S6 edge شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

  کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن

  2

  اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی تعویض ال سی دی S6 edge به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

  پرش تصویر

  3

  ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

  خطوط رنگی روی صفحه نمایش

  4

  این خطوط در اثر ضربه و یا فشار روی گوشی تعویض ال سی دی S6 edge ایجاد می شوند و برای حل مشکل ال سی دی باید تعویض گردد.

  تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

  5

  ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.
  در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.
  در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف 50 درصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

  امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما

  6

  آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی تعویض ال سی دی S6 edge را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

  شکستگی صفحه نمایش (شیشه رویی)

  7

  در گوشی S6 edge اگر پس از ضربه وارد شده به گوشی مشکلی در نمایش تصویر و عملکرد تاچ وجود نداشته باشد, شما می توانید جهت تعویض گلس (شیشه رویی) اقدام کنید. جهت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  تعویض گلس S6 edge

  حفظ ویژگی ضدآب بودن گوشی پس از تعمیر

  8

  متاسفانه به دلیل باز شدن گوشی برای تعویض ال سی دی, این ویژگی بعد از تعمیر به صورت کامل به هیچ عنوان حفظ نخواهد شد و استفاده از هیچ نوع چسبی این ویژگی را به صورت صد در صد حفظ نخواهد کرد. بنابراین شما بعد از تعمیر گوشی حتما باید توجه بیشتری داشته باشید.

  سایه روی صفحه نمایش

  9

  سایه روی صفحه نمایش گوشی تعویض ال سی دی S6 edge در اثر روشن بودن بیش از حد و یا استفاده مداوم از گوشی حین شارژ ایجاد می شود و در صورت نیاز برای تعویض ال سی دی اقدام کنید.

  تفاوت ال سی دی با فریم و بدون فریم

  10

  با توجه به خم بودن لبه صفحه نمایش گوشی تعویض ال سی دی S6 edge , جهت افزایش کیفیت مونتاژ و ضربه پذیری پس از تعمیر, ال سی دی اصلی این گوشی به صورت با فریم توسط شرکت سامسونگ عرضه شده است.

  توضیحات بیشتر در مورد تعویض ال سی دی S6 edge

  گوشی Samsung Galaxy s6 edge دارای یک صفحه نمایش 5.1 اینچی از نوع لمسی خازنی Super AMOLED با 16 میلیون رنگ و وضوح 2560* 1440 پیکسل است .

  صفحه نمایش سوپر آمولد s6 edge کیفیت مناسبی در نمایش تصویر و عملکرد تاچ دارد اما ال سی دی این گوشی بسیار حساس است و ممکن است با کوچکترین ضربه یا فشار روی آن دچار آسیب دیدگی شود و این موضوع با توجه به لبه های خمیده صفحه در این گوشی نسب به گوشی های با صفحه نمایش flat شایع تر می باشد.

  اولین گوشی هوشمند با این نوع صفحه نمایش Galaxy Note Edge نام دارد که در سال ۲۰۱۴ وارد بازار شد و سامسونگ این تکنولوژی را با ارائه Galaxy S6 Edge به عنوان اولین گوشی هوشمند با دو لبه‌ی خمیده، تکمیل کرد. از آن به بعد صفحه نمایش خمیده به عنوان یک اصل استاندارد برای گوشی های سامسونگ مورد استفاده قرار گرفت.

  البته همانطور که گفته شد این مدل صفحه نمایش بسیار آسیب پذیر است و سامسونگ سعی کرده است با به کار بردن محافظ صفحه نمایش گوریلا گلس 4 صفحه نمایش این گوشی را در مقابل ضربه مقاوم تر کند.

  گوریلا گلس ابر شیشه ای است که با فرمول های پیچیده شیمیایی مقاوم سازی شده است ولی الزاما این مقاومت به آن معنی نبوده که دستگاه شما از تمامی سقوط ها جان سالم به در ببرد و مشکلی برای نمایشگر به وجود نیاید.

  معمولا صفحه نمایش گوشی های Samsung Galaxy s6 edge به چند صورت دچار آسیب دیدگی می شوند :

  تصویر و تاچ s6 edge هیچ مشکلی ندارد ولی شیشه رویی (گوریلا گلس) آن شکسته است.

  در این حالت هیچ مشکلی مانند پیکسل سوختگی ، خطوط رنگی ، پخش رنگ و ... روی صفحه مشاهده نمی کنید و عملکرد تاچ کاملا درست است یعنی هرکجای صفحه را که لمس کنید ، عکس العمل درستی از صفحه نمایش دریافت می کنید و در واقع فقط شیشه محافظ ال سی دی یا همان گوریلا گلس در اثر ضربه شکسته است و شما می توانید با هزینه کمتری نسبت به تعویض ال سی دی برای تعویض گوریلا گلس اقدام کنید.

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را بخوانید.


  پیشنهاد می شود بخوانیدتعویض گلس s6 edge


  همچنین جهت استعلام هزینه تعویض گلس اینجا کلیک کنید.

  نمایش تصویر یا عملکرد تاچ s6 edge دچار مشکل شده است.

  در این حالت در اثر ضربه یا فشار وارد شده به گوشی ، نمایش تصویر یا عملکرد تاچ دچار مشکل می شود.

  یعنی روی صفحه نمایش گوشی پیکسل سوختگی (نقاط سیاه رنگ یا لکه سیاه) ، خطوط رنگی ، پخش رنگ و ... قابل مشاهده است و یا تاچ صفحه درست کار نمیکند (ممکن است قسمتی یا همه صفحه هنگام لمس آن کار نکند و یا در برخی موارد عملکرد درستی نداشته باشد ( اصطلاحا گیج بزند) )

  اما نکته قابل تامل در این حالت این است که ممکن است صفحه نمایش شکسته باشد و یا آثار از شکستگی روی صفحه نمایش دیده نشود که این مورد معمولا در آسیب دیدگی صفحه نمایش در اثر فشار بیش از حد به وجود می آید.

  بسیاری از کاربران می گویند که ال سی دی هیچ مشکلی ندارد اما روی صفحه نمایش یکی از مشکلات ذکر شده در بالا قابل مشاهده است و یا تاچ درست کار نمیکند.

  باید بگوییم این موضوع شایع است و معمولا صفحه نمایش در اثر فشار بدون شکستگی ال سی دی از داخل آسیب دیده است که متاسفانه در تمام حالات فوق صفحه نمایش قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد.

  شما می توانید جهت استعلام هزینه تعویض ال سی دی s6 edge اینجا کلیک کنید.

  صفحه نمایش گوشی s6 edge کاملا سیاه شده است.

  سومین حالت آسیب دیدگی صفحه نمایش گوشی s6 edge سوختن یا سیاه شدن کامل آن در اثر ضربه ، فشار ، آب خوردگی و ... می باشد که البته در این شرایط یک مسئله ای که باید به آن توجه کرد این است که آیا فقط ال سی دی گوشی آسیب دیده است یا مشکلات دیگری مانند مشکلات بوردی و ... نیز دارد.

  اولین راه برای تشخیص این موضوع این است که توجه کنید که آیا بورد گوشی روشن می شود یا خیر.

  مشکلات نرم افزاری تاثیر گذار روی عملکرد ال سی دی s6 edge :

  گاهی نیز ممکن است مشکلات ال سی دی s6 edge در اثر اختلالات نرم افزاری به وجود آمده باشد و نیاز به هیچ گونه تعمیر سخت افزاری نداشته باشد. مثلا یک برنامه مخرب ، آپدیت بد و ... که باعث بروز مشکلاتی در عملکرد گوشی می شود.

  اگر مطمئن هستید که گوشی شما بدون هیچ گونه آسیب سخت افزاری دچار مشکل شده است پیشنهاد می کنیم مطلب زیر مطالعه کنید.


  مشکلات صفحه نمایش Galaxy S6 edge


  حل مشکل روشن نشدن گلکسی s6 Edge Plus


  آیا تعویض ال سی دی s6 edge عاقلانه است و گوشی پس از تعمیر مجددا دچار مشکل می شود؟

  از آنجایی که ال سی دی گوشی های سامسونگ جزو گرانترین ال سی دی ها در بین تمامی برند ها است (به دلیل فناوری  Super AMOLED) و می توان گفت گران ترین قطعه خود گوشی نیز می باشد بسیاری از کاربران به دلیل هزینه بالا مردد می شوند که آیا اصلا ارزش تعمیر دارد یا خیر.

  در پاسخ به این کاربران باید بگوییم از آنجایی که صفحه نمایش، یک قطعه قابل تعویض است اگر شما از قطعه اصلی برای تعویض آن استفاده کنید کیفیت تاچ و تصویر کاملا مثل قبل خواهد بود زیرا این قطعات تولید شده توسط شرکت سامسونگ با همان فناوری اولیه می باشند.اما اگر قطعات طرح اصلی و درجه 3 یا 4 استفاده کنید بسته به کیفیت قطعه اختلاف چند درصدی در عملکرد تاچ یا نمایش تصویر خواهید داشت.

  بنابراین با توجه به این موضوع که شما با هزینه تعویض ال سی دی s6 edge نمی توانید یک گوشی با قابلیت های s6 edge بخرید ، تعویض ال سی دی آن کار عاقلانه ای است به شرطی که از قطعات اصلی استفاده شود که کیفیت تاچ و تصویر تغییر نکند.

  اما در پاسخ به سوال بعدی که آیا امکان دارد دوباره صفحه بنفش شود یا خیر ؟ باید بگوییم این موضوع فقط به نحوه استفاده و مراقبت شما از گوشی بستگی دارد زیرا مانند ال سی دی قبلی این امکان وجود دارد که صفحه در اثر ضربه یا فشار بیش از حد دچار آسیب های مختلف مانند بنفش شدن صفحه شود.

  آیا خودمان می توانیم ال سی دی گوشی s6 edge را تعویض کنیم؟

  شما می توانید با مشاهده ویدئو " آموزش تعویض ال سی دی s6 edge " با مراحل و روند کار آشنا شوید و در صورت داشتن ابزار و مهارت کافی خودتان برای تعویض اقدام کنید.

  فیلم تعویض ال سی دی S6 edge

  مزایای استفاده از آوافیکس

  آوافیکس به شما کمک خواهد کرد در فضایی شفاف و مطمئن تعمیر موبایل خود را تجربه کنید.

  رایگانه هم قیمت هامون با تضمین جنس اصلی،پایین تره
  تکنسین های مجرب و مورد اعتماد
  همه ی تکنسین های آوافیکس دارای سال ها تجربه ی کاری و مورد تایید آوافیکس می باشد .
  ضمانت اصالت قطعه
  تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشد
  امنیت اطلاعات و قطعات
  با حضور تکنسین آوافیکس هر تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران امنیت اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود
  نظر مشتریان آوافیکس

  آوافیکس سعی می کند با ارائه خدمات شفاف و امن نظر مشتریان را جلب کند.