استعلام هزینه آنلاین تعویض باتری S7 edge

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض باتری S7 edge

1
انتخاب برند
2
مدل
3
رنگ
4
علت خرابی
1
انتخاب برند
2
3
4

سوالات متدوال مشتریان در مورد تعویض باتری S7 edge

استعلام هزینه آنلاین تعویض باتری S7 edge

تخلیه شارژ سریع

1

اگر باتری گوشی S7 edge بدون استفاده از اینترنت و برنامه های پر مصرف, سریع تر از حالت نرمال تخلیه می شود به احتمال 90 درصد با تعویض باتری مشکل حل خواهد شد; اما در صورتی که تخلیه سریع شارژ در حالت کاملا بدون استفاده اتفاق میفتد ممکن است مشکل از بورد گوشی باشد.

باد کردن باتری

2

اگر نشانه هایی از باد کردن باتری (مانند بلند شدن درب پشت یا ال سی دی) روی گوشی سامسونگ S7 edge قابل مشاهده است , باتری معیوب است و نیاز به تعویض دارد.

دلایل معیوب شدن باتری

3

کارایی باتری گوشی S7 edge به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شود که اصلی ترین علت آن به اتمام رسیدن طول عمر مفید باتری می باشد.
البته بجز تمام شدن عمر مفید باتری دلایل دیگری نیز مانند خیس شدن باتری, ضربه, شوک الکتریکی و مشکلات بورد گوشی ممکن است باعث خرابی باتری شود.

تفاوت کیفیت باتری ها

4

با توجه به طول عمر مفید باتری و کیفیت ساخت, باتری ها به درجه بندی های مختلف از لحاظ کیفیت تقسیم می شوند.

حفظ ویژگی ضدآب بودن گوشی پس از تعمیر

5

به دلیل باز شدن گوشی S7 edge برای تعویض باتری, این ویژگی بعد از تعمیر به صورت کامل به هیچ عنوان حفظ نخواهد شد و استفاده از هیچ نوع چسبی این ویژگی را به صورت صد در صد حفظ نخواهد کرد. بنابراین شما بعد از تعمیر گوشی حتما باید توجه بیشتری داشته باشید.

امکان تعویض باتری در محل مورد نظر شما

6

آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته, امکان تعویض باتری گوشی سامسونگ S7 edge را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

 

نظرات مشتریان آوافیکس