استعلام هزینه آنلاین تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ S9

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ S9

1
انتخاب برند
2
مدل
3
رنگ
4
علت خرابی
1
انتخاب برند
2
3
4

سوالات متدوال مشتریان در مورد تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ S9

استعلام هزینه آنلاین تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ S9

مشکل در نمایش تصویر

1

اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی S9 شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

شکستگی صفحه نمایش (شیشه رویی)

2

در گوشی S9 اگر پس از ضربه وارد شده به گوشی مشکلی در نمایش تصویر و عملکرد تاچ وجود نداشته باشد, شما می توانید جهت تعویض گلس (شیشه رویی) اقدام کنید. جهت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تعویض گلس S9

کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن

3

اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی S9 به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

پرش تصویر

4

ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

سایه روی صفحه نمایش

5

سایه روی صفحه نمایش گوشی S9 در اثر روشن بودن بیش از حد و یا استفاده مداوم از گوشی حین شارژ ایجاد می شود و در صورت نیاز برای تعویض ال سی دی اقدام کنید.

خطوط رنگی روی صفحه نمایش

6

این خطوط در اثر ضربه و یا فشار روی گوشی S9 ایجاد می شوند و برای حل مشکل ال سی دی باید تعویض گردد.

تفاوت ال سی دی با فریم و بدون فریم

7

با توجه به خم بودن لبه صفحه نمایش گوشی S9, جهت افزایش کیفیت مونتاژ و ضربه پذیری پس از تعمیر, ال سی دی اصلی این گوشی به صورت با فریم توسط شرکت سامسونگ عرضه شده است.

تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

8

ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.

در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.

در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف 50 درصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

حفظ ویژگی ضدآب بودن گوشی پس از تعمیر

9

متاسفانه به دلیل باز شدن گوشی برای تعویض ال سی دی این ویژگی بعد از تعمیر به صورت کامل به هیچ عنوان حفظ نخواهد شد و استفاده از هیچ نوع چسبی این ویژگی را به صورت صد در صد حفظ نخواهد کرد. بنابراین شما بعد از تعمیر گوشی حتما باید توجه بیشتری داشته باشید.

امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما

10

آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی S9 را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

 

نظرات مشتریان آوافیکس