تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) در منزل یا محل کار شما در حضور خودتان

قطعات اورجینال با گارانتی اصالت قطعه

مراحل تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) در آوافیکس

ثبت درخواست تعمیر

پس از استعلام هزینه شما می توانید به راحتی مکان و زمان مورد نظرتان را برای تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) انتخاب کنید.

اعزام تکنسین به محل شما

در زمان تعیین شده توسط شما یک تکنسین حرفه ای با تمام ابزار و قطعات مورد نیاز برای تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) به محل شما اعزام می شود.

تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) در حضور خودتان

تکنسین آوافیکس در حضور خودتان گوشی شما را تعمیر می کند. پس از تعمیر به شما فاکتور معتبر و گارانتی اصالت قطعه داده می شود.

مزایای تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) در آوافیکس

امنیت اطلاعات و قطعات

با حضور تکنسین آوافیکس در محل شما و تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود.

ضمانت اصالت قطعه

تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند و تکنسین آوافیکس بعد از تعمیر به شما فاکتور معتبر ارائه می کند.

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت قطعات را ارزیابی کنید.

شرایط تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ )

سبز ، بنفش یا سیاه شدن قسمتی از ال سی دی a71

یکی از شایع ترین حالات آسیب دیدگی ال سی دی a71 ، سیاه یا بنفش شدن قسمتی از صفحه نمایش است که با مرور زمان نیز بیشتر می شود. البته مواردی نیز گزارش شده است که قسمتی از ال سی دی بر اثر ضربه سبز یا رنگ های دیگر شده است.

معمولا در این حالت اصطلاحی که توسط کاربران گزارش می شود این است که: انگار روی صفحه گوشی a71 جوهر پخش شده است!

ویژگی جالب دیگر در این حالت این است که گاهی مشاهده می شود تاچ نیز به درستی کار می کند و شما حتی می توانید تمام کارها را به درستی با گوشی تان انجام دهید. یا حتی ممکن است هیچ آثاری از شکستگی روی صفحه دیده نشود.

در این شرایط برخی از افراد با توجه به عملکرد درست تاچ و نشکستن ظاهری ال سی دی امید دارند که ال سی دی قابل تعمیر باشد. اما متاسفانه باید بگوییم که در این حالت ال سی دی ای 71 از داخل آسیب دیده است و نوع آسیب دیدگی به گونه ایست که قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد.

سیاه شدن تمام صفحه یا سوختن ال سی دی a71 ( آ 71 )

سیاه شدن تمام صفحه نمایش a71 نیز یکی از دیگر از حالات آسیب دیدگی ال سی دی آ71 است که بر اثر عوامل مختلفی مانند ضربه ، فشار بیش از حد ، نفوذ مایعات یا اصطلاحا آب خوردگی ، حرارت زیاد و حتی اختلالات نرم افزاری اتفاق می افتد.

همیشه سیاه شدن تمام صفحه گوشی به معنی سوختن ال سی دی a71 نیست! بلکه در مواردی که پس از آسیب های فیزیکی مانند ضربه ، آب خوردگی و ... صفحه سیاه می شود، احتمال سوختن ال سی دی وجود دارد و حتی در این شرایط نیز قطعی نیست.

برای بررسی این موضوع پیشنهاد می کنیم بررسی کنید که آیا گوشی روشن است یا خیر؟ بنابراین با گوشی تماس بگیرید، دکمه پاور را نگه دارید یا گوشی را به شارژ بزنید. اگر در هر کدام ازین حالات گوشی واکنشی داشت، احتمال اینکه فقط ال سی دی سوخته باشد، بیشتر می شود. اما اگر در این حالات گوشی واکنشی نشان نداد، می توانید جهت مشاوره با کارشناسان آوافیکس تماس بگیرید.

اگر مطمئن شوید که سیاه شدن صفحه گوشی به علت سوختن ال سی دی است با تعویض آن مشکل حل خواهد شد.

لرزش صفحه ، پرپر زدن ال سی دی یا پرش تصویر a71

می توان گفت این نوع آسیب دیدگی ال سی دی نسبت به دو مورد بالا کمتر اتفاق می افتد. اما تعداد گزارشات کاربران a71 با عناوین مختلف مانند  پرپر زدن ال سی دی ، پرش تصویر ، لرزش صفحه ، کم و زیاد شدن نور صفحه ، سیاه و سفید شدن و ... کم نیست.

این مورد در مواردی نادر و در شرایط خاص می تواند بر اثر اختلالات نرم افزاری باشد. اما اگر پس از ضربه، آب خوردگی و ... گوشی شما دچار پرش تصویر، پر پر زدن ال سی دی ، لرزش صفحه و ... شود، ال سی دی آ71 شما دچار آسیب سخت افزاری شده و باید تعویض گردد.

شکستن فقط شیشه رویی ال سی دی a71 در حالی که تاچ وتصویر سالم است

همانطور که می دانید سامسونگ برای محافظت از ال سی دی a71 یک گوریلاگلس 3 روی آن نصب کرده است. وجود این گوریلاگلس باعث افزایش مقاومت ال سی دی در مقابل ضربه می شود و در برخی ضربات فدای ال سی دی خواهد شد!

بنابراین اگر پس از ضربه وارد شده به گوشی فقط گوریلا گلس یا اصطلاحا شیشه رویی ال سی دی ای 71 شکسته شده باشد، شما این شانس را دارید که با هزینه کمتر برای تعویض گلس به تنهایی اقدام کنید.

البته تاکید می کنیم که نباید روی صفحه a71 لکه یا نقاط سیاه رنگ، خطوط رنگی، پرش تصویر و ... دیده شود و تاچ نیز باید در همه نقاط ال سی دی کاملا دقیق و درست باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد  پیشنهاد میکنیم مطلب شرایط تعویض گلس را مطالعه نمایید.

سوالات متداول مشتریان

واقعیت این است که در اغلب مواقع شما به عنوان یک کاربر غیرمتخصص در تعمیرات موبایل نمی توانید کاملا دقیق قطعات اصلی را تشخیص بدهید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) به مراکز معتبر مراجعه کنید.
بله، تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز به محل شما می آیند.
از آنجایی که تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز هستند، تعمیر گوشی شما در هر مکانی که یک میز و پریز برق وجود داشته باشد، قابل انجام است. تفاوتی نمی کند این مکان منزل، محل کار، کافه و ...باشد.
خیر، در حال حاضر محدوده خدمت رسانی آوافیکس فقط شهر تهران می باشد.
کیفیت نمایش تصویر و سرعت عملکرد تاچ ال سی دی اصلی Samsung Galaxy a71 هیچ تفاوتی با ال سی دی اولیه گوشی شما ندارد. اما قطعات غیر اصلی بسته به درجه کیفی اختلاف چند درصدی در کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ دارند. برای قطعات غیر اصلی از عناوین اورجینا بازاری، های کپی، گلی تعویض، فلت تعویض، کپی و ... در بازار تعمیرات موبایل استفاده می شود که هرکدام از آنها کیفیت متفاوتی دارند.
از آنجایی که ال سی دی یک قطعه کاملا ماژولار است(یعنی قابل جدا شدن است) اگر شما از ال سی دی اصلی Samsung Galaxy a71 استفاده کنید، گوشی شما کاملا مانند قبل خواهد بود. بنابراین بعد از تعمیر نحوه استفاده و مراقبت شما از گوشی تعیین کننده عمر آن خواهد بود.
شما می توانید با کلیک روی دکمه استعلام قیمت و پس از مشاهده هزینه تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ ) ، زمان و مکان مورد نظرتان را برای تعمیر تعیین کنید.
بله، شما می توانید برای ثبت سفارش با شماره 02166320236 تماس بگیرید.
بله، جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فنی آوافیکس با شماره 02166320236 تماس بگیرید.
پس از تعمیر گوشی شما می توانید از چند طریق شامل درگاه پرداخت سایت، دستگاه کارتخوان و انتقال وجه به صورت کارت به کارت هزینه تعمیر گوشی تان را پرداخت کنید.
ارائه خدمات در آوافیکس بر پایه صداقت است. بنابراین در قسمت اعلام هزینه برای قطعات اصلی از عنوان اصلی استفاده شده است و برای قطعات غیراصلی درجه کیفی آنها نوشته شده است. همچنین جهت آرامش خاطر شما برای قطعات اصلی ضمانت اصالت قطعه به شما ارائه می شود.
همانطور که گفتیم قطعات تعمیر موبایل دارای درجات کیفی متفاوتی می باشند. بنابراین قیمت ها بر اساس درجه کیفی قطعه متغیر است.

برای تعمیر گوشی تان آماده اید؟

توضیحات بیشتر در مورد تعویض ال سی دی a71 ( ای ۷۱ )

سامسونگ در پی تکرار موفقیتش در A70 اقدام به تولید و عرضه ی Samsung Galaxy A71 کرد. میان رده های جدید سامسونگ بازهم توانسته اند که نام این کمپانی را بر سر زبان ها بیاورند. این گوشی ها قطعا نقاط قوت زیادی داشته اند که توانسته به این محبوبیت برسند. قطعا یکی از مهم ترین نقاط قوت این گوشی ها نمایشگر سوپر آمولد است که خوشبختانه در A71 نیز تکرار شده است.

صفحه نمایش سوپر آمولد 6.7 اینچی این گوشی کیفیت خارق العاده ای ارائه می کند. نمایشگر اینفینیتی نوع O گلکسی آ71 آلترا واید با نسبت ابعاد 20:9 و نسبت نمایشگر به بدنه 87.4 درصدی است که زیبایی خاصی به این گوشی بخشیده است.

همین نوع طراحی باعث شده است تا گلکسی A71 سامسونگ از نسبت 87.2 درصدی نمایشگر به بدنه اصلی بهره ببرد. از این رو تماشای فیلم با این گوشی بسیار لذت بخش خواهد بود و حس غوطه وری در آن را حس خواهید کرد.

از سوی دیگر صفحه نمایش a71 با رزلوشن 1080*2400 و وضوح تصویر فول اچ دی پلاس در کنار ابعاد بزرگ 6.7 اینچی با درصد 87.2% نسبت نمایشگر به بدنه یک گزینه عالی هنگام تماشای ویدئو است.

گلکسی a71 دارای حاشیه بسیار کمی بوده و فاقد طراحی ناچ است، اما دارای حفره روی صفحه نمایش است. این حفره در مرکز نمایشگر قرار گرفته و توانسته جذابیت و خاص بودن دستگاه را در نظر کاربران افزایش دهد. باید توجه داشته باشید که این امکانات در یک گوشی میان رده قرار دارد، نه مدل‌های پرچمدار که تا مدتی قبل باید برای داشتن آن‌ها هزینه‌های زیادی پرداخت می‌شد.

شرکت سامسونگ برای گوشی جدید خود از محافظ صفحه نمایش کورنینگ گوریلا گلس ۳ استفاده کرده که به خوبی می‌تواند در برابر آسیب‌های جانبی احتمالی از نمایشگر محافظت به عمل آورد.

همانطور که می بینید غول تکنولوژی کره جنوبی و جهان در تولید a71 با نمایشگر بی نظیرش مثل همیشه هوشمندی به خرج داده است و به این ترتیب بازهم مثل همیشه این قدرت را دارد که نبض بازار را به دست بگیرد.

اگر تا کنون تجربه کار با نمایشگرهای آمولد سامسونگ را نداشته اید، در ادامه مطلب به بررسی برخی ویژگی های این نوع صفحه نمایش خواهیم پرداخت.

AMOLED مخفف Active-Matrix Organic Light Emitting Diode است که معنای آن شبکه‌ی فعالی از دیودهای اُرگانیک تابنده‌ی نور می‌باشد.

نکته: نمایشگر های آمولد با ال سی دی ها متفاوتند؛ اما به دلیل اینکه اغلب افراد به تمام انواع نمایشگر ها ال سی دی می گویند، در این صفحه نیز از کلمه ال سی دی استفاده شده است.

مهم‌ترین تفاوت AMOLED نسبت به IPS LCD این است که در این تکنولوژی جدید دیگر خبری از نور پس‌زمینه نیست و از آنجا که خود پیکسل‌ها نور تولید می‌کنند امکان روشن و خاموش کردن پیکسل‌ها به‌صورت مجزا از هم وجود دارد. این موضوع دو برتری بالقوه به صفحات نمایش AMOLED می‌دهد. ازآنجاکه در یک صفحه‌نمایش AMOLED امکان خاموش کردن کامل پیکسل‌ها وجود دارد در نتیجه بخش‌های سیاه تصویر از عمق بسیار بالایی برخودار هستند و نسبت کنتراست تصویر به‌شدت بالاتر است. همین قابلیت خاموش کردن کامل پیکسل‌های مجزا می‌تواند از لحاظ نظری به کاهش مصرف باتری هم کمک کند. هر چند این مورد مستقیما با نحوه‌ی استفاده از صفحه‌نمایش ارتباط دارد؛ در واقع در زمان‌هایی که تمام پیکسل‌های صفحه‌نمایش روشن باشد عکس این موضوع صادق است و صفحه نمایش AMOLED در این حالت انرژی به‌مراتب بیشتری از صفحه نمایش IPS LCD مصرف خواهد کرد.

پیکسل‌های نمایشگر AMOLED با سرعتی معادل 3 برابر سرعت فیلم‌های معمولی خاموش و روشن می‌شوند؛ لذا برای نمایش ویدئوهای پر تحرک و حرکات سریع و روان مناسب هستند.

به طور خلاصه ویژگی مهم AMOLED که باید به خاطر داشته باشید، این است که برای کاربردهای مختلف مثل تماشای فیلم و عکس و همچنین برای بازی‌ها، بسیار مناسب است. کیفیت تصویر عالی بوده و نسبت به دیگر انواع نمایشگر برتری محسوسی دارد.

به‌طورمعمول رنگ‌ها در صفحات نمایش AMOLED پویا و شاداب نمایش داده می‌شوند. همچنین محدوده‌ی رنگی گسترده‌تر تکنولوژی AMOLED اجازه می‌دهد تعداد رنگ‌های بیشتری را روی صفحه‌نمایش ببینیم.

به گفته سامسونگ، Super AMOLED یک پنجم نور خورشید را به عنوان اولین نسل AMOLED اتعکاس میدهد و ۵ برابر بازده بهتری در این شرایط داراست. بنابراین زیر نور مستقیم خورشید هم کیفیت نمایشگر‌های AMOLED بیشتر از رقبا است.

البته توجه داشته باشید ویژگی دیگر صفحه نمایش های سوپرآمولد حساسیت آنها در مقابل ضربه و فشار است که می توان گفت نسبت به سایر نمایشگرها بیشتر است. بنابراین هنگام استفاده از گوشی a71 باید بیشتر احتیاط کنید زیرا ممکن است در اثر یک ضربه یا فشار به یک نقطه حساس، نمایشگر آسیب ببیند و نیاز به تعویض داشته باشد.

در این شرایط موکدا پیشنهاد می کنیم که از یک قطعه اورجینال برای تعویض ال سی دی a71 استفاده کنید، زیرا استفاده از قطعات غیر اصلی تجربه ناخوشایندی برای شما رقم خواهد زد.

این نکته از آن جهت مهم است که نمایشگر a71 در درجات کیفی متفاوتی در بازار موجود است که با عناوین اورجینال شرکتی، های کپی، گلس تعویض، کپی، فیک، درجه یک، درجه دو، درجه سه و ... نام برده می شوند. هر کدام از قطعات غیر اصلی بسته به نوع آنها کیفیت پایین تری در نمایش تصویر و عملکرد تاچ نسبت به صفحه نمایش اصلی دارند. بنابراین استفاده از یک صفحه نمایش با کیفیت پایین تر در وضوح تصویر و عملکرد تاچ تجربه خوشایندی برای شما نخواهد بود.

نکته قابل توجه دیگر این است که احتمال خطای شما به عنوان یک کاربر غیرمتخصص در تشخیص قطعه اصلی زیاد است، بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما از طریق یک مرکز تعمیر موبایل معتبر برای تعویض صفحه نمایش a71 اقدام کنید.