آوافیکس چیست؟

آوافیکس یک سامانه آنلاین درخواست تعمیرکار موبایل می باشد که پس از ثبت درخواست شما یک تکنسین متخصص و مورد تایید در زمان و مکان مورد نظر شما و در حضور خودتان گوشی را تعمیر خواهد کرد.

آوافیکس چگونه کار می کند؟

3
اعزام متخصصان آوافیکس به محل شما
2
تعیین محل و زمان تعمیر
1
استعلام هزینه

علت راه اندازی آوافیکس

امروزه با توجه به همراه داشتن همیشگی گوشی های موبایل ممکن است هر لحظه گوشی موبایل از دست شما به زمین بیفتد و یا در اثر اتفاقات ناگوار دیگر آسیب ببیند.

قطعا در چنین شرایطی دغدغه همه افراد پیدا کردن یک مرکز تعمیرات موبایل مطمئن و پس از آن رساندن گوشی , پیگیری و تحویل آن از تعمیرکار می باشد.

در کلان شهر ها علاوه بر هزینه تعمیر موبایل , گرفتن مرخصی و یا ضرر و زیان ناشی از ترک محل کار,هزینه رفت آمد و ترافیک مسیرها باعث آزردگی شما می شود.

بنابراین وجود یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل با امکان تعمیر موبایل در محل بسیار ضروری می باشد و به همین منظور  آوافیکس راه اندازی شد.

مزایای آوافیکس

آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعمیر موبایل خود را به آوافیکس بسپارید.

تکنسین های تمامی واحدها ضمن گذراندن دوره های آموزشی تخصصی جهت تعمیر موبایل در محل , از تجربه بالا برخوردار می باشند و به همین دلیل هنگام تعمیر موبایل شما به سایر قطعات آسیب نمی رسد.

همچنین آوافیکس با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته جهت تعمیر موبایل در محل بهترین شرایط را جهت افزایش کیفیت فراهم کرده است و به دلیل استفاده از قطعات اصلی به شما ضمانت و مهلت تست می دهد که این موضوع در فاکتور ارائه شده نیز قید می گردد.
بنابراین شما می توانید با آوافیکس لذت تعمیرات موبایل در حضور خودتان را بچشید و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین آوافیکس به محل شما رایگان می باشد.

مزیت دیگر آوافیکس راحتی فرایند تعمیر برای شما می باشد به این صورت که می توانید جهت استعلام هزینه تعمیر موبایل و رزرو تکنسین در زمان و مکان مورد نظر شما از طریق سایت اقدام نمایید.

هدف آوافیکس

هدف اصلی ما ارتقای روزافزون کیفیت خدمت رسانی در حوزه تعمیرات موبایل در محل به هموطنان عزیز و اعتلای کشور عزیزمان ایران, با نهایت حس رضایتمندی و در نهایت گرفتن نمره قبولی از شما سروران گرامی است.

جهت نیل به این هدف آوافیکس در پی مهیا نمودن شرایط برای ارائه خدمات در تمامی کلان شهرها و سپس شهرستان ها می باشد اما با توجه به حساسیت بسیار بالای تعمیرات موبایل , آوافیکس در حال حاضر فقط در شهر تهران امکان ارائه خدمات را دارد و در صدد آن است پس از انجام بررسی های دقیق این امکان را در سراسر ایران فراهم نماید.

آوافیکس