قوانین ثبت سفارش

1- هزینه اعلام شده توسط کارشناسان آوافیکس فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند.
2- دستگاه های آب خورده و ضربه خورده و همچنین مشکلاتی از قبیل : صفحه سفید، صفحه آبی، هنگ روی آرم و …(به دلیل احتمال اسیب دیدگی در برد اصلی) به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و آوافیکس نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .
3- در حین تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد .
4- قبل از تحویل دستگاه خود به رابط آوافیکس سیمکارت و کارت حافظه را از دستگاه خارج و نزد خود نگه دارید.
5- مدت زمان گارانتی دستگاه تعمیر شده توسط آوافیکس یک هفته و برای تعویض باتری تا 3 ماه می باشد ، البته جای نگرانی نیست چرا که دستگاه شما توسط کارشناسان واحد کنترل کیفیت به طور کامل تست و تایید شده است.
6- گوشی هایی که قبلا توسط تعمیرکاران خارج از آوافیکس مورد بررسی قرار گرفته و غیرقابل تعمیر گفته شده اند ولی به اصرار مشتری برای بررسی مجدد توسط تکنسین های آوافیکس به شرکت ارسال می شوند, در صورت تشخیص غیرقابل تعمیر بودن, مشمول 30.000 تومان هزینه پیک میگردند.
7- گوشی و تبلت هایی که برای رسیدن به بورد گوشی و یا هر دلیلی باید ابتدا ال سی دی آنها باز شود احتمال شکستگی صقحه تاچ و نمایش هرچند بسیار کم وجود دارد که هزینه آن بعهده مشتری میباشد.
8- زمان تعمیرات دستگاه شما در آوافیکس کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته زمان لازم باشد.
9- با توجه به بار مسئولیتی که گوشی های تعمیری برای آوافیکس ایجاد می کند خواهشمندیم بعد از اتمام کار در دسترس باشید تا هرچه سریعتر دستگاه برای شما ارسال شود در غیر اینصورت بعد از گذشت 3 روز دستگاه به انبار ارسال و شما متحمل هزینه انبار داری می شوید (روزانه 1000 تومان) و هزینه تعمیرات پس از گذشت سه روز از زمان تعمیر به قیمت روز محاسبه می گردد.
10-لطفا توجه داشته باشید زمان تحویل گوشی به پیک آوافیکس کارتن گوشی و هیچ گونه لوازم جانبی اعم از شارژر , کابل و ... همراه گوشی نباشد زیرا در صورت جا ماندن لوازم در شرکت هزینه ارسال به عهده شما خواهد بود.

شرایط گارانتی 7 روزه

1- کلیه قطعات استفاده شده توسط آوافیکس دارای بهترین کیفیت قابل ارائه بوده ولی اختلاف صفر تا ده درصدی با قطعه اولیه روی گوشی اجتناب ناپذیر بوده و آوافیکس با این شرط خدمات خود را ارائه میدهد.
2- رفع عیب مجدد قطعه تعمیر شده توسط آوافیکس مشروط به محرز نشدن ضربه خوردن و یا تحت فشار بودن گوشی, آبخوردگی, قرار گرفتن در معرض گرمای نامتعارف, مشکل بوردی و.. و با توجه بندهایی که در ادامه ذکر میگردد به عهده شرکت می باشد و آوافیکس موظف به رفع مجدد عیب گوشی با هزینه پیک رایگان و فقط بصورت تعمیر در شرکت می باشد.
3-در مواردی که باتری گوشی تعویض شده است در صورتی که باتری در کمتر از 4 ساعت بدون استفاده از اینترنت تخلیه شود باتری معیوب بوده و آوافیکس موظف به تعویض مجدد باتری با پیک رایگان میباشد ودر غیراینصورت گوشی مشکلاتی بجز باتری داشته که در تعمیر اولیه محرز نشده است که هزینه رفع عیب بعهده مشتری می باشد.
4- مواردی نظیر خط و خش جزئی, انبساط چسب حداقلی و... بصورتی که مشکلی در کارآیی فنی گوشی ایجاد نکند, در حین تعمیر اجتناب ناپذیر بوده و امکان تعویض و یا مرجوع وجود ندارد.
5- برای گوشی های برگشت خورده به شرکت, فقط امکان تعمیر و یا تعویض مجدد وجود دارد و امکان مرجوع گوشی با شرایط قبل از تعمیر و عودت هزینه وجود ندارد.
6-در صورت مراجعه مجدد گوشی به تعمیرگاه و محرز شدن مشکلاتی بجز مشکل اولیه و عدم تایید هزینه و یا ادامه تعمیر توسط مشتری, 30 هزار تومان هزینه پیک دریافت میگردد.
7-گوشی هایی که باتوجه به علت و نوع خرابی آنها بنابه نظر کارشناسان فنی آوافیکس باید در شرکت تعمیر شوند ولی به اصرار مشتری در منزل و یا محل مورد نظری مشتری تعمیر میگردند شامل گارانتی نمی باشند و تست پایانی در حضور مشتری توسط تکنسین و تحویل گوشی به ایشان به منزله پایان تعهد آوافیکس می باشد.
8-گارانتی فقط شامل اجناس اصلی بوده و مواردی که بنابه درخواست مشتری به علت کاهش هزینه از قطعات های کپی استفاده میگردد شامل گارانتی نمی شوند.
9-در موارد تعویض ال سی دی فقط تاچ گوشی مشمول ضمانت می گردد و به علت احتمال آسیب دیدگی ال سی دی در اثر ضربه , تصویر مشمول گارانتی نخواهد شد.
10-لطفا توجه بفرمایید در صورت بروز هرگونه مشکل در مهلت 7 روزه بعد از تعمیر , ثبت مشکل در سایت آوافیکس و دریافت کد رهگیری به معنای اعلام رسمی به شرکت می باشد و اعلام خرابی از طریق تماس تلفنی معیار قانونی برای شرکت محسوب نمی شود.