تعمیر گوشی سامسونگ در منزل یا محل کار شما در حضور خودتان

قطعات اورجینال با گارانتی اصالت قطعه

مراحل تعمیر گوشی سامسونگ در آوافیکس

ثبت درخواست تعمیر

پس از استعلام هزینه شما می توانید به راحتی مکان و زمان مورد نظرتان را برای تعمیر گوشی سامسونگ انتخاب کنید.

اعزام تکنسین به محل شما

در زمان تعیین شده توسط شما یک تکنسین حرفه ای با تمام ابزار و قطعات مورد نیاز برای تعمیر گوشی سامسونگ به محل شما اعزام می شود.

تعمیر گوشی سامسونگ در حضور خودتان

تکنسین آوافیکس در حضور خودتان گوشی شما را تعمیر می کند. پس از تعمیر به شما فاکتور معتبر و گارانتی اصالت قطعه داده می شود.

مزایای تعمیر گوشی سامسونگ در آوافیکس

امنیت اطلاعات و قطعات

با حضور تکنسین آوافیکس در محل شما و تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود.

ضمانت اصالت قطعه

تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند و تکنسین آوافیکس بعد از تعمیر به شما فاکتور معتبر ارائه می کند.

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت قطعات را ارزیابی کنید.

شرایط تعمیر گوشی سامسونگ

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

شایع ترین مشکل در گوشی های سامسونگ آسیب دیدگی ال سی دی در اثر ضربه، فشار بیش از حد، آب خوردگی و ... می باشد. اگر صفحه نمایش گوشی شما دچار پیکسل سوختگی، خطوط رنگی، پرش تصویر(اصطلاحا پرپر زدن) و ... شود، نیاز به تعویض دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می کنیم مطلب تعویض ال سی دی سامسونگ را مطالعه کنید.

تعویض گلس سامسونگ(شیشه رویی)

گاهی پس از ضربه وارد شده به گوشی سامسونگ فقط شیشه رویی می شکند. در این شرایط کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ کاملا بدون نقص است. یعنی روی صفحه خطوط رنگی، پرش تصویر و ... مشاهده نمی شود و در تمام نقاط صفحه تاچ به درستی کار می کند. در این حالت شما می توانید برای تعویض گلس به تنهایی اقدام کنید.

هزینه تعویض گلس نسبت به تعویض صفحه نمایش به مراتب کمتر است. برای اطلاع از هزینه روی استعلام قیمت کلیک کنید. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد مطلب تعویض گلس سامسونگ را مطالعه نمایید.

تعویض باتری سامسونگ

کارایی باتری سامسونگ به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شود که اصلی ترین علت آن به اتمام رسیدن طول عمر مفید باتری می باشد.
البته بجز تمام شدن عمر مفید باتری دلایل دیگری نیز مانند خیس شدن باتری, ضربه, شوک الکتریکی و مشکلات بورد گوشی ممکن است باعث خرابی باتری سامسونگ شود.

پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد مطلب تعویض باتری سامسونگ را مطالعه نمایید.

سوالات متداول مشتریان

همانطور که گفتیم قطعات تعمیر موبایل دارای درجات کیفی متفاوتی می باشند. بنابراین قیمت ها بر اساس درجه کیفی قطعه متغیر است.
واقعیت این است که در اغلب مواقع شما به عنوان یک کاربر غیرمتخصص در تعمیرات موبایل نمی توانید کاملا دقیق قطعات اصلی را تشخیص بدهید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای تعمیر گوشی سامسونگ به مراکز معتبر مراجعه کنید.
بله، تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز به محل شما می آیند.
از آنجایی که تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز هستند، تعمیر گوشی شما در هر مکانی که یک میز و پریز برق وجود داشته باشد، قابل انجام است. تفاوتی نمی کند این مکان منزل، محل کار، کافه و ...باشد.
خیر، در حال حاضر محدوده خدمت رسانی آوافیکس فقط شهر تهران می باشد.
شما می توانید با کلیک روی دکمه استعلام قیمت و پس از مشاهده هزینه تعمیر گوشی سامسونگ ، زمان و مکان مورد نظرتان را برای تعمیر تعیین کنید.
بله، شما می توانید برای ثبت سفارش با شماره 02166320236 تماس بگیرید.
بله، جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فنی آوافیکس با شماره 02166320236 تماس بگیرید.
پس از تعمیر گوشی شما می توانید از چند طریق شامل درگاه پرداخت سایت، دستگاه کارتخوان و انتقال وجه به صورت کارت به کارت هزینه تعمیر گوشی تان را پرداخت کنید.
ارائه خدمات در آوافیکس بر پایه صداقت است. بنابراین در قسمت اعلام هزینه برای قطعات اصلی از عنوان اصلی استفاده شده است و برای قطعات غیراصلی درجه کیفی آنها نوشته شده است. همچنین جهت آرامش خاطر شما برای قطعات اصلی ضمانت اصالت قطعه به شما ارائه می شود.

برای تعمیر گوشی تان آماده اید؟