تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در منزل یا محل کار شما در حضور خودتان

قطعات اورجینال با گارانتی اصالت قطعه

مراحل تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در آوافیکس

ثبت درخواست تعمیر

پس از استعلام هزینه شما می توانید به راحتی مکان و زمان مورد نظرتان را برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ انتخاب کنید.

اعزام تکنسین به محل شما

در زمان تعیین شده توسط شما یک تکنسین حرفه ای با تمام ابزار و قطعات مورد نیاز برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ به محل شما اعزام می شود.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در حضور خودتان

تکنسین آوافیکس در حضور خودتان گوشی شما را تعمیر می کند. پس از تعمیر به شما فاکتور معتبر و گارانتی اصالت قطعه داده می شود.

مزایای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در آوافیکس

امنیت اطلاعات و قطعات

با حضور تکنسین آوافیکس در محل شما و تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود.

ضمانت اصالت قطعه

تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند و تکنسین آوافیکس بعد از تعمیر به شما فاکتور معتبر ارائه می کند.

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت قطعات را ارزیابی کنید.

شرایط تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

نمایش تصویر یا عملکرد تاچ گوشی سامسونگ دچار مشکل شده است.

در این حالت در اثر ضربه یا فشار وارد شده به گوشی، نمایش تصویر یا عملکرد تاچ دچار مشکل می شود.

یعنی روی صفحه نمایش گوشی پیکسل سوختگی (نقاط سیاه رنگ یا لکه سیاه) ، خطوط رنگی ، پخش رنگ و ... قابل مشاهده است و یا تاچ صفحه درست کار نمیکند (ممکن است قسمتی از صفحه یا تمام آن هنگام لمس کار نکند و یا در برخی موارد عملکرد درستی نداشته باشد ( اصطلاحا گیج بزند) )

اما نکته قابل تامل در این حالت این است که ممکن است صفحه نمایش شکسته باشد و یا آثار از شکستگی روی صفحه نمایش دیده نشود که این مورد معمولا در آسیب دیدگی صفحه نمایش در اثر فشار بیش از حد به وجود می آید.

بسیاری از کاربران می گویند که ال سی دی هیچ مشکلی ندارد اما روی صفحه نمایش یکی از مشکلات ذکر شده در بالا قابل مشاهده است و یا تاچ درست کار نمیکند.

باید بگوییم این موضوع شایع است و معمولا صفحه نمایش در اثر فشار بدون شکستگی ال سی دی از داخل آسیب دیده است که متاسفانه در تمام حالات فوق صفحه نمایش قابل تعمیر نیست و باید تعویض گردد.

صفحه نمایش گوشی سامسونگ کاملا سیاه شده است.

سومین حالت آسیب دیدگی صفحه نمایش گوشی سامسونگ سوختن یا سیاه شدن کامل آن در اثر ضربه، فشار، آب خوردگی و ... می باشد که البته در این شرایط یک مسئله ای که باید به آن توجه کرد این است که آیا فقط ال سی دی گوشی آسیب دیده است یا مشکلات دیگری مانند مشکلات بوردی و ... نیز دارد.

اولین راه برای تشخیص این موضوع این است که بررسی کنید که آیا بورد گوشی روشن می شود یا خیر .

تصویر و تاچ گوشی سامسونگ کاملا بدون نقص است و فقط شیشه رویی شکسته است.

اگر پس از ضربه وارد شده به گوشی نمایش تصویر و عملکرد تاچ در گوشی سامسونگ هیچ مشکلی نداشته باشد و فقط شیشه ال سی دی شکسته شده باشد، شما می توانید برای تعویض گلس اقدام کنید.

البته توجه داشته باشید برای تعویض گلس باید روی صفحه پیکسل سوختگی، خطوط رنگی، پخش رنگ، پرش تصویر(پرپر زدن) و ... دیده نشود و تاچ نیز در همه جای صفحه درست کار کند.

پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد مطلب تعویض گلس گوشی سامسونگ را مطالعه کنید.

سوالات متداول مشتریان

واقعیت این است که در اغلب مواقع شما به عنوان یک کاربر غیرمتخصص در تعمیرات موبایل نمی توانید کاملا دقیق قطعات اصلی را تشخیص بدهید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ به مراکز معتبر مراجعه کنید.
بله، تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز به محل شما می آیند.
از آنجایی که تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز هستند، تعمیر گوشی شما در هر مکانی که یک میز و پریز برق وجود داشته باشد، قابل انجام است. تفاوتی نمی کند این مکان منزل، محل کار، کافه و ...باشد.
خیر، در حال حاضر محدوده خدمت رسانی آوافیکس فقط شهر تهران می باشد.
کیفیت نمایش تصویر و سرعت عملکرد تاچ ال سی دی اصلی سامسونگ هیچ تفاوتی با ال سی دی اولیه گوشی شما ندارد. اما قطعات غیر اصلی بسته به درجه کیفی اختلاف چند درصدی در کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ دارند. برای قطعات غیر اصلی از عناوین اورجینا بازاری، های کپی، گلی تعویض، فلت تعویض، کپی و ... در بازار تعمیرات موبایل استفاده می شود که هرکدام از آنها کیفیت متفاوتی دارند.
از آنجایی که ال سی دی یک قطعه کاملا ماژولار است(یعنی قابل جدا شدن است) اگر شما از ال سی دی اصلی سامسونگ استفاده کنید، گوشی شما کاملا مانند قبل خواهد بود. بنابراین بعد از تعمیر نحوه استفاده و مراقبت شما از گوشی تعیین کننده عمر آن خواهد بود.
شما می توانید با کلیک روی دکمه استعلام قیمت و پس از مشاهده هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ ، زمان و مکان مورد نظرتان را برای تعمیر تعیین کنید.
بله، شما می توانید برای ثبت سفارش با شماره 02166320236 تماس بگیرید.
بله، جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فنی آوافیکس با شماره 02166320236 تماس بگیرید.
پس از تعمیر گوشی شما می توانید از چند طریق شامل درگاه پرداخت سایت، دستگاه کارتخوان و انتقال وجه به صورت کارت به کارت هزینه تعمیر گوشی تان را پرداخت کنید.
ارائه خدمات در آوافیکس بر پایه صداقت است. بنابراین در قسمت اعلام هزینه برای قطعات اصلی از عنوان اصلی استفاده شده است و برای قطعات غیراصلی درجه کیفی آنها نوشته شده است. همچنین جهت آرامش خاطر شما برای قطعات اصلی ضمانت اصالت قطعه به شما ارائه می شود.
همانطور که گفتیم قطعات تعمیر موبایل دارای درجات کیفی متفاوتی می باشند. بنابراین قیمت ها بر اساس درجه کیفی قطعه متغیر است.

برای تعمیر گوشی تان آماده اید؟