متاسفانه در حال حاضر خدماتی برای تعویض گلس گوشی سامسونگ ارائه نمی شود.

لطفا جهت استعلام هزینه ی تعویض گلس تماس نگیرید.

مراحل تعویض گلس در آوافیکس

ثبت درخواست تعمیر

پس از استعلام هزینه شما می توانید به راحتی زمان مورد نظرتان را برای اعزام پیک انتخاب کنید.

اعزام پیک به محل شما

در زمان مورد نظر شما یک پیک برای دریافت گوشی به محل شما اعزام می گردد.

تعویض گلس و ارسال با پیک

در کمتر از 24 ساعت گلس گوشی شما تعویض می شود و سپس با پیک برای شما ارسال می شود.

شرایط تعویض گلس گوشی

پس از ضربه وارد شده به گوشی عملکرد نمایش تصویر و تاچ کاملا بدون نقص باشد و فقط شیشه رویی ال سی دی شکسته شده باشد. البته توجه بفرمایید فقط در برخی از گوشی ها مانند سامسونگ و آیفون چنین امکانی وجود دارد.

مزیت تعویض گلس نسبت به تعویض ال سی دی

تنها مزیتی که تعویض گلس نسبت به تعویض ال سی دی دارد، هزینه کمتر آن است. در برخی از گوشی ها هزینه تعویض ال سی دی چند برابر هزینه تعویض گلس است.

امکان تعویض گلس در محل

تجهیزات و دستگاه های تعویض گلس غیرقابل حمل هستند و پروسه تعویض گلس نیز طولانی است. بنابراین امکان تعویض گلس در محل وجود ندارد. برای تعویض گلس گوشی باید به شرکت منتقل شود که جهت رفاه کاربران آوافیکس در تمام تهران پیک رایگان دارد.

ریسک تعویض گلس

پروسه تعویض گلس در گوشی های مختلف ریسک 5 تا 20 درصدی دارد. برای جدا کردن گلس از ال سی دی و جایگزین کردن گلس جدید از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. در این پروسه این احتمال وجود دارد که ال سی دی آسیب ببیند.

ریسک تعویض گلس در مدل های مختلف متفاوت است. این ریسک با توجه به فناوری ال سی دی و نوع شکستگی متغیر است.

مزایای تعویض گلس تعویض گلس گوشی سامسونگ در آوافیکس

پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا

دستگاه های تعویض گلس مطابق با تکنولوژی روز دنیا هستند. بنابراین تعویض گلس با بالاترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد.

تکنسین های آموزش دیده و مجرب

تمام تکنسین های آوافیکس کاملا آموزش دیده و دارای سالها تجربه کاری در تعویض گلس می باشند.

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت تعویض گلس را ارزیابی کنید.

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض گلس گوشی سامسونگ

بسیاری از مشتریان به اشتباه فک می کنند که اگر تعویض گلس گوشی سامسونگ با موفقیت انجام شود، پیکسل سوختگی ها نیز رفع می شوند. اما توجه داشته باشید که این پیکسل سوختگی بر اثر آسیب دیدگی صفحه نمایش است و هیچ ارتباطی به گلس که فقط یک شیشه محافظ است ندارد. بنابراین در صورتی که تعویض گلس گوشی شما با موفقیت به پایان برسد، پیکسل سوختگی ها روی صفحه باقی می مانند.
اگر شما از چند شرکت و مرکز تعمیرات موبایل در مورد تعویض گلس گوشی سامسونگ سوال کرده باشید، قطعا بارها موضوع ریسک تعویض گلس را شنیده اید. البته این ریسک مختص نیست و تمام گوشی هایی که امکان تعویض گلس برای آنها وجود دارد، با این ریسک مواجه هستند. قضیه از این قرار است احتمال بسیار کمی وجود دارد که هنگام تعویض گلس ، صفحه نمایش گوشی شما آسیب ببیند.
ریسک تعویض گلس با توجه به تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده، متغیر است. از آنجایی که آوافیکس از بروزترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعویض گلس گوشی سامسونگ استفاده می کند، میزان این ریسک را به پایین ترین حد ممکن یعنی زیر 10 درصد می رساند.
برخی از شرکت ها و مراکز شرایطی برای بیمه یا گارانتی تعویض گلس گوشی سامسونگ دارند به این صورت که با دریافت هزینه بیشتر تضمین می کنند که اگر صفحه نمایش گوشی شما هنگام تعویض گلس آسیب دید، صفحه نمایش را تعویض کنند.
پاسخ به این سوال با توجه شرکت تعویض کننده و شرایط شما تعیین می شود. یعنی اگر از طریق یک شرکت معتبر، قانونی و مورد اعتماد برای تعویض گلس اقدام می کنید، باید بدانید که مراحل و نحوه تعویض گلس در شرایط با بیمه و بدون بیمه هیچ تفاوتی ندارد و همان تکنسین ها با همان دستگاه ها و همان روش گلس را تعویض می کنند. البته توجه داشته باشید که به هرحال ریسک تعویض گلس هر چند بسیار کم وجود دارد و اگر شما تحت هیچ شرایطی در حال حاضر نمی توانید هزینه تعویض صفحه نمایش را متقبل شوید، بهتر است که برای تعویض گلس با بیمه اقدام نمایید. در غیر این صورت با توجه به ریسک بسیار کم تعویض گلس پیشنهاد ما تعویض گلس بدون بیمه است.
واقعیت این است که تعویض گلس یک فرآیند پیچیده و تخصصی است که علاوه بر تجهیزات و دستگاه های گران قیمت به تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده نیاز دارد. در حالی که تعویض ال سی دی بسیار ساده است و در مدت زمانی کمتر از نیم ساعت و توسط یک تکنسین متوسط با حداقل تجهیزات قابل انجام است. بنابراین کاملا طبیعی است که بسیاری از مراکز امکان تعویض گلس را نداشته باشند و اصرار داشته باشند که به جای تعویض گلس گوشی سامسونگ برای تعویض ال سی دی اقدام نمایید. اما توجه داشته باشید که اگر گوشی شما به گونه ای آسیب دیده باشد که امکان تعویض گلس وجود داشته باشد، کاملا منطقی است که شانستان را ابتدا برای تعویض گلس امتحان کنید.
شما می توانید پس از مشاهده هزینه ی تعویض گلس گوشی سامسونگ ، با کلیک بر روی دکمه ی تعیین زمان اعزام تکنسین، زمان و مکان مورد نظرتان را برای تعمیر تعیین کنید.
پس از تعمیر گوشی شما می توانید از طریق درگاه پرداخت سایت یا دستگاه کارتخوان (همراه تکنسین) هزینه تعمیر گوشی تان را پرداخت کنید.
خیر، گلس توسط شرکت سازنده گوشی به صورت مجزا برای بازار تولید نمی شود. بنابراین قطعه ای که برای تعویض گلس در آوافیکس استفاده می شود از نوع درجه یک است. البته از آنجایی که گلس فقط یک شیشه محافظ روی ال سی دی است، از نظر کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ تفاوت محسوسی با قبل ندارد.
از آنجایی که هزینه تعویض گلس با تعویض ال سی دی فاحش است، پیشنهاد می کنیم ابتدا برای تعویض گلس اقدام کنید. اگر تعویض گلس برای گوشی شما موفقیت آمیز نبود، برای تعویض ال سی دی اقدام کنید.
خیر، در صورتی تعویض گلس برای گوشی شما موفقیت آمیز نباشد، هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.
همانطور که گفتیم برای تعویض گلس باید نمایش تصویر بدون نقص باشد؛ اما در صورتی که روی صفحه یک پیکسل سوختگی کوچک نیز وجود داشت، بازهم می توانید شانستان را برای تعویض گلس گوشی سامسونگ امتحان کنید.

برای تعمیر گوشی تان آماده اید؟