اعزام تکنسین برای تعمیر گوشی آیفون در محل کار یا منزل شما در حضور خودتان

قطعات اورجینال با گارانتی اصالت قطعه

مراحل تعمیر گوشی آیفون در آوافیکس


ثبت درخواست تعمیر

پس از استعلام هزینه شما می توانید به راحتی مکان و زمان مورد نظرتان را برای تعمیر گوشی آیفون انتخاب کنید.

اعزام تکنسین به محل شما

در زمان تعیین شده توسط شما یک تکنسین حرفه ای با تمام ابزار و قطعات مورد نیاز برای تعمیر گوشی آیفون به محل شما اعزام می شود.

تعمیر گوشی آیفون در حضور خودتان

تکنسین آوافیکس در حضور خودتان گوشی شما را تعمیر می کند. پس از تعمیر به شما فاکتور معتبر و گارانتی اصالت قطعه داده می شود.

مزایای تعمیر گوشی آیفون با آوافیکس


امنیت اطلاعات و قطعات

با حضور تکنسین آوافیکس در محل شما و تعمیر گوشی در حضور خودتان دیگر نگران اطلاعات و قطعات گوشیتان نخواهید بود.

ضمانت اصالت قطعه

تمامی قطعات دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند و تکنسین آوافیکس بعد از تعمیر به شما فاکتور معتبر ارائه می کند.

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت قطعات را ارزیابی کنید.

نظرات مشتریان آوافیکس


شرایط تعمیر گوشی آیفون


تعویض ال سی دی آیفون

شایع ترین مشکل در گوشی های آیفون آسیب دیدگی ال سی دی در اثر ضربه، فشار بیش از حد، آب خوردگی و ... می باشد. اگر صفحه نمایش گوشی شما دچار پیکسل سوختگی، خطوط رنگی، پرش تصویر(اصطلاحا پرپر زدن) و ... شود، نیاز به تعویض دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می کنیم مطلب تعویض ال سی دی آیفون را مطالعه کنید.

تعویض گلس آیفون (شیشه رویی)

گاهی پس از ضربه وارد شده به گوشی آیفون فقط شیشه رویی می شکند. در این شرایط کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ کاملا بدون نقص است. یعنی روی صفحه خطوط رنگی، پرش تصویر و ... مشاهده نمی شود و در تمام نقاط صفحه تاچ به درستی کار می کند. در این حالت شما می توانید برای تعویض گلس به تنهایی اقدام کنید.

هزینه تعویض گلس نسبت به تعویض صفحه نمایش به مراتب کمتر است. برای اطلاع از هزینه روی استعلام قیمت کلیک کنید. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد مطلب تعویض گلس آیفون را مطالعه نمایید.

تعویض باتری آیفون

کارایی باتری آیفون به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شود که اصلی ترین علت آن به اتمام رسیدن طول عمر مفید باتری می باشد.
البته بجز تمام شدن عمر مفید باتری دلایل دیگری نیز مانند خیس شدن باتری, ضربه, شوک الکتریکی و مشکلات بورد گوشی ممکن است باعث خرابی باتری آیفون شود.

پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد مطلب تعویض باتری آیفون را مطالعه نمایید.

سوالات متداول مشتریان در مورد تعمیر گوشی آیفون


تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون نحوه ثبت سفارش در آوافیکس چگونه است؟

شما می توانید پس از مشاهده هزینه ی تعمیر گوشی آیفون ، با کلیک بر روی دکمه ی تعیین زمان اعزام تکنسین، زمان و مکان مورد نظرتان را برای تعمیر تعیین کنید.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون نحوه پرداخت هزینه تعمیر گوشی آیفون چگونه است؟

پس از تعمیر گوشی شما می توانید از طریق درگاه پرداخت سایت یا دستگاه کارتخوان (همراه تکنسین) هزینه تعمیر گوشی تان را پرداخت کنید.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون چگونه از اورجینال بودن قطعات مطمئن شویم؟

ارائه خدمات در آوافیکس بر پایه صداقت است. بنابراین در قسمت اعلام هزینه برای قطعات اصلی از عنوان اصلی استفاده شده است و برای قطعات غیراصلی درجه کیفی آنها نوشته شده است. همچنین جهت آرامش خاطر شما برای قطعات اصلی ضمانت اصالت قطعه به شما ارائه می شود.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون علت تفاوت هزینه تعمیر گوشی آیفون در بازار تعمیرات موبایل چیست؟

همانطور که گفتیم قطعات تعمیر موبایل دارای درجات کیفی متفاوتی می باشند. بنابراین قیمت ها بر اساس درجه کیفی قطعه متغیر است.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون چگونه قطعات اصلی و غیر اصلی را تشخیص دهیم؟

واقعیت این است که در اغلب مواقع شما به عنوان یک کاربر غیرمتخصص در حوزه تعمیرات موبایل نمی توانید به صورت قطعی قطعات اصلی را تشخیص بدهید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای تعمیر گوشی آیفون به مراکز معتبر مراجعه کنید.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون آیا تکنسین تمام ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر گوشی آیفون را همراه خود می آورد؟

بله، تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز به محل شما می آیند.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون محل مورد نظر برای تعمیر گوشی آیفون چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از آنجایی که تکنسین های آوافیکس کاملا مجهز هستند، تعمیر گوشی شما در هر مکانی که یک میز، صندلی، پریز برق و نور کافی وجود داشته باشد، قابل انجام است. تفاوتی نمی کند این مکان منزل، محل کار، کافه و ...باشد.

تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون تعمیر آیفون | تعمیرات تخصصی آیفون در سایر شهرها غیر از تهران امکان تعمیر گوشی آیفون در محل وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر محدوده خدمت رسانی آوافیکس فقط شهر تهران می باشد.

برای تعمیر گوشی تان آماده اید؟

آوافیکس