متاسفانه در حال حاضر خدماتی برای تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) ارائه نمی شود.

لطفا جهت استعلام هزینه ی تعویض گلس تماس نگیرید.

مراحل تعویض گلس در آوافیکس

ثبت درخواست تعمیر

پس از استعلام هزینه شما می توانید به راحتی زمان مورد نظرتان را برای اعزام پیک انتخاب کنید.

اعزام پیک به محل شما

در زمان مورد نظر شما یک پیک برای دریافت گوشی به محل شما اعزام می گردد.

تعویض گلس و ارسال با پیک

در کمتر از 24 ساعت گلس گوشی شما تعویض می شود و سپس با پیک برای شما ارسال می شود.

شرایط تعویض گلس iphone 6s plus

گاهی پس از ضربه وارد شده به گوشی iphone 6s plus فقط ال سی دی می شکند. یعنی کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ هیچ مشکلی ندارد. در این شرایط فقط شیشه ال سی دی (گوریلا گلس) آسیب دیده است. بنابراین شما این شانس را دارید با هزینه کمتر نسبت به تعویض ال سی دی، فقط گلس گوشی iphone 6s plus را تعویض کنید.

امکان تعویض گلس iphone 6s plus در محل

خیر، امکان تعویض گلس آیفون در محل به دلیل وجود ندارد:

1-تجهیزات و دستگاه های تعویض گلس حجیم و غیرقابل حمل می باشند.

2-فرآیند تعویض گلس طولانی است.

بنابراین آوافیکس برای تمام محدوده تهران پیک رایگان دارد. گوشی شما از طریق پیک دریافت می شود و پس از تعمیر با پیک ارسال می شود.

مزایای تعویض گلس تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) در آوافیکس

پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا

دستگاه های تعویض گلس مطابق با تکنولوژی روز دنیا هستند. بنابراین تعویض گلس با بالاترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد.

تکنسین های آموزش دیده و مجرب

تمام تکنسین های آوافیکس کاملا آموزش دیده و دارای سالها تجربه کاری در تعویض گلس می باشند.

هفت روز مهلت تست

شما هفت روز پس از تعمیر مهلت تست دارید و می توانید با خیال آسوده کیفیت تعویض گلس را ارزیابی کنید.

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus )

خیر، در صورتی تعویض گلس برای گوشی شما موفقیت آمیز نباشد، هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.
همانطور که گفتیم برای تعویض گلس باید نمایش تصویر بدون نقص باشد؛ اما در صورتی که روی صفحه یک پیکسل سوختگی کوچک نیز وجود داشت، بازهم می توانید شانستان را برای تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) امتحان کنید.
بسیاری از مشتریان به اشتباه فک می کنند که اگر تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) با موفقیت انجام شود، پیکسل سوختگی ها نیز رفع می شوند. اما توجه داشته باشید که این پیکسل سوختگی بر اثر آسیب دیدگی صفحه نمایش iphone 6s plus است و هیچ ارتباطی به گلس که فقط یک شیشه محافظ است ندارد. بنابراین در صورتی که تعویض گلس گوشی شما با موفقیت به پایان برسد، پیکسل سوختگی ها روی صفحه باقی می مانند.
اگر شما از چند شرکت و مرکز تعمیرات موبایل در مورد تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) سوال کرده باشید، قطعا بارها موضوع ریسک تعویض گلس را شنیده اید. البته این ریسک مختص iphone 6s plus نیست و تمام گوشی هایی که امکان تعویض گلس برای آنها وجود دارد، با این ریسک مواجه هستند. قضیه از این قرار است احتمال بسیار کمی وجود دارد که هنگام تعویض گلس ، صفحه نمایش گوشی شما آسیب ببیند.
ریسک تعویض گلس با توجه به تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده، متغیر است. از آنجایی که آوافیکس از بروزترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) استفاده می کند، میزان این ریسک را به پایین ترین حد ممکن یعنی زیر 10 درصد می رساند.
واقعیت این است که تعویض گلس یک فرآیند پیچیده و تخصصی است که علاوه بر تجهیزات و دستگاه های گران قیمت به تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده نیاز دارد. در حالی که تعویض ال سی دی بسیار ساده است و در مدت زمانی کمتر از نیم ساعت و توسط یک تکنسین متوسط با حداقل تجهیزات قابل انجام است. بنابراین کاملا طبیعی است که بسیاری از مراکز امکان تعویض گلس را نداشته باشند و اصرار داشته باشند که به جای تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) برای تعویض ال سی دی اقدام نمایید. اما توجه داشته باشید که اگر گوشی شما به گونه ای آسیب دیده باشد که امکان تعویض گلس وجود داشته باشد، کاملا منطقی است که شانستان را ابتدا برای تعویض گلس امتحان کنید.
شما می توانید پس از مشاهده هزینه ی تعویض گلس ایفون 6 اس پلاس ( iphone 6s plus ) ، با کلیک بر روی دکمه ی تعیین زمان اعزام تکنسین، زمان و مکان مورد نظرتان را برای تعمیر تعیین کنید.
بله، شما می توانید برای ثبت سفارش با شماره ی ۰۲۱۶۶۳۲۰۲۳۶ تماس بگیرید.
بله، جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فنی آوافیکس با شماره ی ۰۲۱۶۶۳۲۰۲۳۶ تماس بگیرید.
پس از تعمیر گوشی شما می توانید از طریق درگاه پرداخت سایت یا دستگاه کارتخوان (همراه تکنسین) هزینه تعمیر گوشی تان را پرداخت کنید.
خیر، گلس iphone 6s plus توسط شرکت سازنده گوشی به صورت مجزا برای بازار تولید نمی شود. بنابراین قطعه ای که برای تعویض گلس در آوافیکس استفاده می شود از نوع درجه یک است. البته از آنجایی که گلس فقط یک شیشه محافظ روی ال سی دی iphone 6s plus است، از نظر کیفیت نمایش تصویر و عملکرد تاچ تفاوت محسوسی با قبل ندارد.
از آنجایی که هزینه تعویض گلس iphone 6s plus با تعویض ال سی دی فاحش است، پیشنهاد می کنیم ابتدا برای تعویض گلس اقدام کنید. اگر تعویض گلس برای گوشی شما موفقیت آمیز نبود، برای تعویض ال سی دی اقدام کنید.