تعمیر موبایل در منزل یا محل کار شما
جهت محاسبه آنلاین هزینه تعمیر موبایل کلیک کنید

علت کند شدن گوشی آیفون

1396/09/29
 • شاید شما هم به عنوان یکی از کاربران آیفون با مشکل کندی عملکرد گوشی آیفون خود مواجه شده باشید و در جستجوی علت کند شدن گوشی خود و حل این مشکل باشید.

  حتما برایتان عجیب است اگر بگوییم یکی از علل کند شدن گوشی های آیفون کهنه شدن باتری آنها می باشد.اما این موضوع کاملا درست است زیرا کهنه شدن باتری آیفون باعث از دست رفتن ظرفیت آن و در نتیجه این اتفاق سیستم عامل ios سرعت کلاک پردازنده‌ را کاهش دهد.به همین دلیل است که بسیاری از کاربران گوشی های آیفون قدیمی از اینکه زمان شارژدهی گوشی آنها بیشتر و سرعت آیفون آنها کمتر شده است , ابراز نارضایتی کنند.

  «جان پول» (John Poole)، بنیان گذار گیک بنچ با انجام تحقیقات و آزمایشات گسترده ای , این موضوع را کاملا تایید کرده است.

  «پول» برای بررسی صحت ادعاهای مطرح شده، با استفاده از نسخه های مختلف iOS عملکرد پردازنده را در وضعیت تک هسته ای در نسخه 4 گیک بنچ تست کرد و امتیازات را با هم مقایسه نمود.

  اگر به یاد داشته باشید زمانی که باتری گوشی های آیفون 6s به مشکل خورده بودند و با وجود داشتن 40 درصد شارژ خاموش می شدند ,راهکار اپل برای رفع این مشکل تعویض باتری بود که البته راهگشا نبود و مشکل خاموش شدن گوشی ها پابرجا بود.

  راهکار بعدی اپل بروزرسانی سیستم عامل ios بود که از طریق کاهش خودکار سرعت پردازنده به منظور کاهش مصرف باتری از خاموش شدن گوشی ها جلوگیری می شد.

  پس اگر شما نیز با مشکل کندی سرعت عملکرد آیفون مواجه هستید, حتما باتری گوشی خود را بررسی کنید مخصوصا اگر آیفون شما قدیمی می باشد و مدت زمان زیادی است که از آن استفاده می کنید.

   

   

  آیفون
  اپل
  باتری موبایل
  کند شدن ایفون
  تعویض باتری ایفون
  بروز رسانی آی او اس
  اپدیت ios
  سیستم عامل ios
  نماد اعتماد تعمیرات موبایل آوافیکس